چاپ دوم کتاب «اثریا»، نوشته نیما اکبرخانی، توسط انتشارات سوره مهر در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این اثر جزو اولین کتاب‌های داستانی درباره سوریه است.

در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس ایران صدا برنامه های ویژه ای را منتشر می کند.

بسیجی عاشق کربلاست و کربلا را توی مپندار شهری است در  میان شهرها، یا نامی، درمیان نام ها. نه! کربلا حرم حق است و هیچ کس را جز یاران اباعبدالله علیه السلام راهی به سوی حقیقت نیست.

برنامه مجازی «روزشمار ماه صفر» از سلسله جلسات ویدئویی است که حجت الاسلام ناصر رفیعی همزمان با آغاز ماه صفر در صفحه اینستاگرام خود برگزار و به تشریح وقایع تاریخی ایام صفر می‌پردازد.

جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در لا به لای پرداختن به برنامه "نشان ارادت" نگاهی هم به موضوعاتی داشت که می‌تواند در صداوسیما، سریال شود.

شهریار آذری‌زبان است و این ویژگی به اهمیت او می‌افزاید. زمانی که دشمن آرزو دارد شعله بی‌جان پان‌ترکیسم و نژادپرستی و جدایی‌طلبی جانی بگیرد، شهریار حلقه وصل محکمی است بین آذربایجان و ایران

مدیرعامل موزه ملی انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس گفت:سال گذشته نیز موزه مقاومت را ایجاد کردیم و امروز بی نظیر ترین تجهیزات غنیمتی از داعش را در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در اختیار داریم.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: طرح شهید سلیمانی نقش تعیین‌کننده‌ای برای مقابله با کرونا ایفا می‌کند و از معجزات انقلاب اسلامی است.

همیشه ماه مهر همراه با شور و هیجان خاصی برای دانش آموزان و والدین آنها بوده و با روزهای پایانی تابستان با خرید لباس و لوازم موردنیاز مدرسه شور و هیجانی به خانواده‌ها و حتی بازار وارد می‌کرد اما در دو سال اخیر با شروع اپی ...

نشست مجازی «روایت میدانی از امروز افغانستان» روز یکشنبه ۲۸ شهریور ماه ساعت ۲۱ در صفحه اینستاگرام کانون اندیشه جوان برگزار می‌شود.

چاپ چهارم رمان «اگر می‌دانستی تا کی زنده هستی، چطور زندگی می‌کردی؟» با ترجمه مهسا ملک‌مرزبان منتشر شد.

عودت ۳۰۰ زائر اربعین درطول ۷ روز گذشته، بخشنامه ای که نخست وزیر عراق منتشر کرد و رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد مرکزی اربعین از جمله خبرهای روز ۲۶ شهریور در رابطه با اربعین ۱۴۰۰ بود.

برنامه مجازی «روزشمار ماه صفر» از سلسله جلسات ویدئویی است که حجت الاسلام ناصر رفیعی همزمان با آغاز ماه صفر در صفحه اینستاگرام خود برگزار و به تشریح وقایع تاریخی ایام صفر می‌پردازد.

سامانه ثبت نام اربعین (سماح) برای تکمیل ظرفیت در برخی استان‌ها بار دیگر باز شد.

اعلام ویزای رایگان عراق برای اربعین امسال، ثبت اطلاعات واکسیناسیون ۴۹ هزار زائر اربعین و آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین با نرخ مصوب به دارندگان روادیدعراق از جمله خبرهای 25 شهریور بود.

گروه تکفیری داعش در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ با کارگذاشتن مقدار زیادی مواد منفجره در پی دیوارهای ساختمان حرم صحابی جلیل‌القدر (عمار، اویس قرنی و ابی بن قیس) آنجا را به طور کامل منهدم کرد.