تداوم حملات ویرانگر صهیونیست‌ها به غزه، ادعای منابع آمریکایی و اسرائیلی در مورد توافق آتش بس و ورود سوخت به غزه، تجمع تانک‌های صهیونیستی در ورودی بیمارستان الشفاء با بیش از 8 هزار انسان درمحاصره، از مهترین تحولات فلسطین ...

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای دفاع این اتحادیه در نشستی در بروکسل به ناتوانی در عمل به وعده های نظامی خود به اوکراین اعتراف کردند.

تحقیقات واشنگتن پست نشان می‌دهد با وجود تحریم‌های نفتی غرب علیه روسیه اما فرآورده‌های نفتی این کشور به صورت غیر مستقیم از طریق پالایشگاهی در یونان که تامین کننده ارتش آمریکاست به ایالات متحده می‌رسد.

سخنگوی دولت به خبرنگاران گفت در سفر اخیر هیئت اقتصادی طالبان به تهران درباره شبانه روزی شدن خدمات گمرکی ایران و افغانستان رایزنی شده است.

سفیر ایران در تاجیکستان در نشست مرکز دوستی و همکاری سازمان همکاری شانگهای بیان کرد که ظرفیت‌های بالای ایران می‌تواند منافع اقتصادی فراوانی را نصیب اعضا سازمان شانگهای نماید.

دولت آلمان ضمن هشدار درباره آمار تکان دهنده تجاوز جنسی علیه کودکان برای مقابله با این مسئله وارد عمل شده و از بزرگسالان هم درخواست کرده تا در این رابطه مسئولیت بیشتری بر عهده گیرند.

در حالی که بسیاری مقام‌های بهداشتی در آلمان درباره وخامت اوضاع کلینیک‌ها در این کشور هشدار می‌دهند، برخی پزشکان هم تهدید کرده‌اند که اعتصاب‌هایی را بین کریسمس و سال نوی میلادی در اعتراض به این شرایط برگزار می‌کنند.

اتحادیه اروپا که برای تامین مواد خام حیاتی به شدت به برخی کشورهای ثالث بخصوص چین وابسته است طی توافقی می‌خواهد تا سال 2030 اصلاحاتی را برای این کاهش وابستگی‌ها اجرایی کند.

رسانه‌های محلی فرانسه اعلام کردند که سوپرمارکت‌های "لیدل" در این کشور به دلیل دستکاری کردن بارکد محصولات اسرائیلی و پنهان کردن محل ساخت آن‌ها به شدت مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی از تجاوز مجدد خود به خاک سوریه خبر داد.

باشگاه یوونتوس در پی خرید یکی از برترین‌های بازیکنان لیگ برتر روسیه است.

نتایج یک ارزیابی از افزایش چشمگیر تعداد بی‌خانمان‌ها در آلمان که به مسئله هجوم پناهجویان اوکراینی به این کشور هم مربوط می‌شود خبر داد.

وزیر کشور فدرال آلمان ضمن تهدیدهای مجدد علیه معترضان حامیان فلسطین با رژیم صهیونیستی ابراز همبستگی کرده و رئیس جمهور آلمان هم از اتباع عرب در این کشور خواسته از مقاومت فلسطین حماس فاصله بگیرند.

شورای حقوق بشر سازمان ملل در گزارشی با محوریت وضعیت دموکراسی در آلمان به وضعیت حقوق کودکان و خشونت بالای پلیس در این کشور انتقاد کرده است.

در شرایطی که ملت و ارتش سوریه حساسیت‌ مضاعفی نسبت به تحولات غزه نشان داده و حتی در جنوب سوریه و جولان اشغالی به تبادل آتش با اشغالگران روی آورده‌اند، گروه‌های تروریستی در شمال سوریه به حملات خود علیه ارتش شدت بخشیده‌اند.

در دیدار علی سلاجقه و ملا برادر، مشکلات استان‌های مجاور هامون بررسی شد و طرف افغانستانی بر رهاسازی حقابه ایران تأکید کرد.

حدود 60 درصد از شهروندان بریتانیایی معتقدند برگزیت تصمیمی اشتباه بوده و نکته مهم سیر صعودیِ این نارضایتی به وی ...

پربازدیدترین های بین الملل