موضوع شفافیت اقتصادی که دولت سیزدهم آن را دنبال می‌کند برکات فراوانی به دنبال داشته و علاوه بر جلوگیری از فرار مالیاتی، سبب رونق تولید و از بین بردن نگرانی سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری می‌شود.

مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به خلاءهای قانونی موجود در حمایت از مددجویان معلول، گفت: قوانین خوبی نظیر معافیت‌های مالیاتی، کاهش ساعات کاری و ... برای همسر و فرزندان این قشر وجود دارد، اما این قوانین شامل حا ...

جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان از شناسایی یک آتلیه غیرمجاز و دستگیری عاملان انتشار کلیپ غیر اخلاقی در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر داد.

فرمانده سپاه استان قزوین با بیان اینکه سلوک وحدت‌گرایی مهمترین ویژگی فرماندهی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود، گفت: همایش بین‌المللی "مقاومت و جهان آینده" در قزوین برگزار می‌شود.

استاندار قزوین گفت: فرهنگ کمک به باز سازی عتبات عالیات به عنوان ضرورت بین آحاد مردم استان قزوین ترویج شود.

جشنواره عکس «سرو روان» که با موضوع عکاسی از جلوه‌های عشق خالص مردم به شهید حاج قاسم سلیمانی و زنده نگه‌داشتن یاد ایشان برگزار شد، برگزیدگان خود را شناخت.

استاندار قزوین گفت: علاوه بر توضیح نقش اثرگذار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در بازسازی و حفظ حرم اهل بیت(ع) باید زوایای شخصیتی سردار دل‌ها هم در جشنواره ملی «قاسم» بیشتر از گذشته تشریح شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه وحدت آفرینی و تمدن سازی مهم‌ترین رویکرد شهید سلیمانی در ایجاد محور مقاومت بود، گفت: سردار سلیمانی عزت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاند.

چهاردهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور با شعار «حاج قاسم؛ مرد میدان ولایت» همزمان با ۱۱ و ۱۲ آذرماه به همت جامعه ایمانی مشعر در جوار مزار شهید قاسم سلیمانی برگزار می‌ شود.

همزمان با فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، مسابقه کتابخوانی "هشت بهشت" برگزار می‌شود.

گروه استان‌ها- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز از برگزاری رویداد نسل قاسم سلیمانی در کرج خبر داد.

رئیس ستاد کرونا شهرستان رشت گفت: با تشکیل مثلث دهیاران، پایگاه‌های مقاومت بسیج و خانه‌های بهداشت و استفاده از ظرفیت‌های طرح حاج قاسم سلیمانی، رصد خانه به خانه واکسیناسیون سراسری و شناسایی افراد واکسن نزده در حاشیه‌های شه ...

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان ‌گفت: اگر امروز دچار تنش آبی هستیم حاصل بی توجهی دولت‌های قبل به نسخه کارشناسی مقام معظم رهبری است.

همایش بزرگ یاران شهید سلیمانی با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در محل مصلی امام خامنه‌‌ای رفسنجان برگزار شد.

رفسنجان - همایش بزرگ یاران سپهبد شهید پاسدار حاج قاسم سلیمانی در مصلی امام خامنه ای رفسنجان برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به این که مراسم سالگرد شهادت سردار دل ها مردمی برگزار شود، گفت: مردم انتقال دهنده مکتب حاج قاسم باشند.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام با بیان اینکه آتش خشم ملت‌های آزاده خواه منطقه ترامپ را می‌سوزاند گفت: ضربه گی ...