همزمان با پنجمین روز از ایام‌الله دهه فجر۶۳ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان تفرش بهره‌برداری و کلنگ‌زنی شد.

فرماندار گنبدکاووس گفت: با افتتاح و کلنگ زنی هزار و ۶۰۰ پروژه عمرانی و اقتصادی طی دهه فجر، دو هزار و ۵۶۰ شغل پایدار در شهرستان گنبدکاووس ایجاد می‌شود.

فرماندار شهرستان بویراحمد از افتتاح و کلنگ‌زنی 159 پروژه عمرانی و طرح اقتصادی خبر داد و گفت: برای 250 نفر شغل ایجاد شده است.

مد‌‌‌‌یرعامل اتحاد‌‌‌‌یه سراسری تعاونی های تولید‌‌‌‌کنند‌‌‌‌گان فرش د‌‌‌‌ستباف ایران با اشاره به طرح نهضت ملی مسکن گفت:جهت ساماندهی و بهره مندی بافندگان و شاغلان هنر صنعت فرش دستباف مهلت تا اول اسفند ماه است.

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی از برگزاری محافل خاطره‌گویی انقلاب در 20 مسجد بیرجند خبر داد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه پلدختر از پرداخت 10 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی خبر داد و گفت: جهاد روشنایی یکی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی است که برای نخستین بار در این شهرستان اجرا می‌شود.

فرماندار شهرستان تویسرکان گفت: در حوزه تربیت منابع انسانی نگاه اقتصادی باید کنار گذاشته شود و ملاک، نیازهای آینده شهرستان تویسرکان در خصوص دانشگاه فنی باید مدنظر باشد.

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مقایسه آماری سرمایه گذاری خارجی در یک سال آخر دولت دوازدهم با یک سال اول دولت سیزدهم نشانگر ۶۶.۷ درصد افزایش در میزان جذب سرمایه گذاری است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در حال حاضر با پیشرفت زیرساخت‌های پزشکی و همچنین تلاش متخصصان این حوزه نه تنها نیاز کشور از پزشکان خارجی برطرف شده ‌بلکه سخت‌ترین بیماری‌ها در استان فارس درمان‌پذیر شده است.

معاون صنایع‌ دستی و هنرهای سنتی خراسان شمالی از حضور ۲۱ نفر از هنرمندان صنایع‌دستی استان در سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی تهران خبر داد.

عضو هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان"45 درصد شناورهای ورودی به بندر امام تانکرهای سوخت هستند" گفت:یک لایروب به ناوگان بندر امام افزوده شده است.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه از آغاز جشنواره فیلم فجر از ۱۷ بهمن در کرمانشاه خبر داد.

نماینده مردم کرج در مجلس گفت: مردم بابت یک یا دو ملک مسکونی خود نگران نباشند، چرا که مالیات بر سوداگری فقط شامل پنج تا شش درصد افراد جامعه می‌شود که این جمعیت حتماً سوداگر هستند.

معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: ۹۶ درصد پروژه‌های دهه فجر امسال در استان بوشهر به همت بخش خصوصی افتتاح و اجرایی می‌شود.

بیرجند-رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه از تولید و ضبط برنامه‌های فرهنگی و هنری به مناسبت ایام الله دهه فجر در سربیشه به همکاری صدا و سیمای استان خبر داد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای بر فراهم آوردن اسکان و تجهیزات مورد نیاز آسیب دیدگان زلزله خوی و حضور گسترده گروه های جهادی و عموم مردم در امر خدمت رسانی تاکید کرد.

عضو هیئت مدیره اتاق تعاون استان تهران گفت: ۷۵ درصد خانه هایی که کارمندان و کارگران توانسته اند تهیه کنند، با م ...