گروه استان‌ها- رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین گفت: در هماهنگی صورت‌ گرفته با مسئولان اداره کل آموزش و پرورش زنگ ایثار و مقاومت برای زنده نگه‌‌داشتن یاد و نام شهید "حاج قاسم سلیمانی" یکم مهرماه در تمامی ...

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: کاریکاتور جنجالی و موهن نشریه فرانسوی درباره پیامبر اسلام(ص) پرچم جاهلیت مدرن غربی‌ها، نوکری شیطان‌های بزرگ آمریکا و اسرائیل و استصیال دشمنان را در مقابله با گفتمان مقاومت اسلامی بالا برد.

اداره کل امورمالیاتی قم اعلام کرد:مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مودیان بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا تا پایان شهریور تمدید شد.

مدیر کل امور مالیاتی استان فارس گفت: آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه ارزش افزوده در فارس ۱۵ شهریور ماه امسال است.

تاثیرات منفی کرونا علاوه بر سلامت شهروندان قمی،‌ اقتصاد استان را نیز هدف گرفته و بخش‌های مختلف آن ازجمله صنعت را با چالش مواجهه کرده است که برای عبور از این مشکلات اجرای سیاست‌های حمایتی بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد.

معاون حسابرسی مالیاتی اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه وبویواحمدگفت:طبق ماده ۱۹۲قانون مالیات های مستقیم، اشخاص حقوقی که اظهارنامه مالیاتی ارائه نکنند، ۳۰ درصد مالیات متعلقه جریمه خواهند شد.

دنیای متفاوتی را تجربه می‌کنند؛ دنیایی که والدین آنها نیز از اینکه کودکان خود را به نمایش گذاشته‌اند خشنود و راضی هستند و بدون توجه به معصومیت کودکان خود، این راه را تا آخر خواهند رفت.

نیم صفحه اول روزنامه‌های استانی امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ را در سایت استانی باشگاه خبرنگاران جوان کرمان ببینید.

تنها کمتر از ۷ درصد مشاغل و کسبه مشمول در خراسان جنوبی، دستگاه کارتخوان و سامانه فروشگاهی نصب و ثبت کرده اند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: دهیاران علاوه بر انجام وظایف جاری در حوزه نگه داشت روستاها، از ظرفیت‌ها و منابع در اختیار همچون مالیات بر ارزش افزوده برای توسعه روستا استفاده کنند.

علیزداه اهوازی گفت: مهلت تسلیم اظهارنامه‌های مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی دو ماه تمدید شده است.

رئیس‌ پلیس فتا استان‌ یزد از شناسایی فردی خبر داد که در پیج اینستاگرامی خود اقدام به پخش زنده مصادیق مجرمانه و مخالف با شئونات اسلامی می‌کرد.

افضلی معاون جذب مشارکت‌های مردمی عتبات عالیات کشور در سفر به اراک گفت: حاج قاسم سلیمانی قبل از شهادت دغدغه تکمیل پروژه‌های عتبات عالیات را داشت.

هفته گذشته برای نخستین بار ۲ شهرستان ایلام در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفتند و مسوولان هشدار دادند احتمال شیوع موج جدید کرونا در این استان وجود دارد بر این اساس ایلام نیز باید خود را برای پیک ابتلا به کرونا آماده کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: نقدینگی‌های سرگردان تاثیرات زیادی در افزایش قیمت مسکن و زمین ایلام دارد.

شهردار قم با انتقاد از کم شدن اختیارات شوراها و مجموعه مدیریت شهری در تصمیم‌گیری‌ها گفت: لایحه مالیات بر ارزش‌افزوده حق تصویب عوارض را برای شوراها چند هفته پیش منع کرد، با گرفتن این حق دیگر چه چیزی از شوراها می‌ماند؟.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام با بیان اینکه آتش خشم ملت‌های آزاده خواه منطقه ترامپ را می‌سوزاند گفت: ضربه گی ...