فرمانده سپاه استان کرمان با بیان اینکه سعادت ما در پیروی از ولایت و ادامه دادن راه شهداست گفت: مردم مشکلات معیشتی را تحمل می‌کنند اما حاضر نیستند اعتقادات عاشورایی آنها دچار چالش شود.

راوی 8 سال دفاع مقدس با بیان اینکه مکتب سلیمانی فاتح منطقه و جهان است گفت: مسئولان با تأسی از جایگاه شهدا و الگوگیری از حرکت‌ها و مسیر راهبردی به مردم خدمت کنند.

گروه استان‌ها - مدیر گلزار شهدای کرمان از برگزاری ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گلزار شهدای کرمان و در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی خبر داد.

 بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در نمایشگاه بین‌المللی مشهد افتتاح شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) گفت: دوران دفاع مقدس دانشگاهی بود که افرادی همچون حاج قاسم سلیمانی فارغ‌التحصیلان ممتاز این دانشگاه بودند.

بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور با نام سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی » در مشهد افتتاح شد.

رییس پلیس فتا استان خراسان رضوی گفت: بیش از ۱۰ نفر با خیال مددرسانی، فریب تماس اینستاگرامی فردی ناشناس را خوردند.

از مجموعه تصویرسازی "نوجوان مَرد" اقتباس از کتاب "از چیزی نمی‌ترسیدم" به قلم حاج قاسم سلیمانی در کرمان رونمایی شد.

فرمانده تیپ 38 ذوالفقار نیروی زمینی سپاه گفت: شهید سپهبد قاسم سلیمانی محور تشکیل لشکر 41 ثارالله و تیپ 38 ذوالفقار در استان کرمان است.

معاون پژوهشی و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان از راه‌اندازی دستگاه NMR در این دانشگاه خبر داد.

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی فارس نبود شفافیت در نحوه هزینه کرد مالیات دریافت شده و نبود ساختار و نظارت منسجم بر فعالیت‌های غیرقانونی را از دلایل تمایل نداشتن مردم به پرداخت مالیات عنوان کرد.

پروژه های آسفالت ریزی تبریز در این روزهای اخیر سرعتی لاک پشتی دارد و مدیران شهرداری پایین بودن اعتبارات و نداشتن کارخانه آسفالت در تبریز را دلیل این موضوع عنوان می کنند.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان مازاد درآمد مالیاتی استان را ۱.۵ تا ۲ برابر درآمدهای مالیاتی دانست و گفت: باید بر اساس قانون مازاد درآمد مالیاتی هرمزگان برای محرومیت‌زدایی استفاده شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان از افزایش ۷۱ درصدی درآمدهای مالیاتی در این استان تا پایان مردادماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

امام جمعه قم با اشاره به ضرورت اقناع افکار عمومی در مورد مسائل مالیاتی گفت: اقناع افکار عمومی از حساسیت‌ها و اعتراض‌های ناشی از عدم اطلاعات کافی جلوگیری می کند.

علی‌رغم اخطارهای زیادی که به پزشکان جهت نصب دستگاه کارتخوان داده شده ولی متاسفانه همچنان برخی از پزشکان در سطح شهر زنجان تمایلی به استفاده از کارتخوان ندارند و به نوعی از دادن مالیات فرار می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام با بیان اینکه آتش خشم ملت‌های آزاده خواه منطقه ترامپ را می‌سوزاند گفت: ضربه گی ...