امام جمعه بجنورد گفت: افول آمریکا نزدیک است.

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: بیعت بختیاری‌ها با معمار کبیر انقلاب اسلامی، سند افتخار ماندگار استان چهارمحال و بختیاری می‌باشد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۰ در مجلس با ساختار اجرایی کشور همخوانی دارد، گفت: ما تکلیفی را که قابل اجرا نباشد بر عهده دولت نمی‌گذاریم و در بررسی لایحه بودجه در این موضوع دقت ز ...

مدیر کل امور مالیاتی استان فارس اعلام کرد که مودیان مشمول قانون مالیات بر ارزش افزوده تا ۱۵ بهمن برای ارائه اظهارنامه مربوط به دوره پائیز فرصت دارند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: دریافتی‌های زیر 4 میلیون تومان در صورت تصویب در صحن علنی مجلس از پرداخت مالیات معاف می‌شوند.

مسئولان کارخانه روغن نباتی استان کرمان عدم همکاری اداره مالیاتی را دلیل عدم تامین به موقع مواد اولیه و تعطیلی آن تا آخر هفته عنوان می‌کنند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: تاکنون زمان جذب اسناد خزانه تمدید نشده و اگر تمدید نشود خطر جدی وجود دارد و نگران هستیم اعتبار برگشت بخورد.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: ۵۵ درصد اقتصاد مشهد با حوزه گردشگری در پیوند بوده و بروز بحران ناشی از شیوع کرونا این بخش را به چالش کشیده است.

عضو کمسیون تلفیق مجلس با اشاره به اینکه اخذ مالیات با روند حاضر جدی‌ترین بخش آسیب زننده به اقتصاد کشور است گفت: کمسیون اقتصادی مجلس قصد دارد قانون مالیات را اصلاح کند.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: داعش مار زخم خورده است که در برخی نقاط از جمله پاکستان دست به چنین تحرکاتی می‌زند و چنین جنایات شنیعی مرتکب می‌شود که البته راه به جایی نمی‌برد.

دبیر قرارگاه صنعت، معدن و انرژی سپاه استان قزوین گفت: عدم ‌آگاهی و اطلاع مدیران کارخانجات و واحدهای صنعتی از فرآیندهای اداری یکی از چالش‌ها و موانع تولید ملی در قزوین است.

گروه استان ها_ مرجع تقلید شیعیان در پیامی کشتار شیعیان پاکستان به دست گروهک تروریستی داعش را محکوم کردند.

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: لایحه مالیات بر ارزش افزوده برای اصلاح به مجلس برگشت داده شد.

یک اقتصاددان در کردستان گفت: در شرایط موجود بسیاری از فعالیت ها تعطیل شده اند و پیش بینی می شود که این تعطیلی ها افزایش یابد، بنابراین بخش های اقتصادی استان چه در سیستم مالیات گیری و چه در سیستم بانکی باید مشاغل سودآور ش ...

در حالی این روزها کشاورزان با مشکلات متعدد زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند، که یک ماده قانونی از سوی مجلس شورای اسلامی نیز دل‌نگرانی کشاورزان و ذی نفعان این بخش را برانگیخته است.

استاد اقتصاد دانشگاه مازندران برخی نگرانی‌ها در باره تحقق بودجه پیشنهادی دولت برای سال آینده را قابل تامل دانست ولی تاکید کرد : بودجه ۱۴۰۰ ایده‌آلیستی نیست و تا حدودی منطبق بر واقعیات است و با برنامه‌ریزی کاملا تحقق یا ...

نماینده ولی فقیه در استان ایلام با بیان اینکه آتش خشم ملت‌های آزاده خواه منطقه ترامپ را می‌سوزاند گفت: ضربه گی ...

پربازدیدترین های استانها