"جام زراندود رشی" و "ظروف سیمین" دوره ساسانی از آثار برجسته تمدن استان گیلان در موزه باستان‌شناسی رشت رونمایی شد.

انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب قم با بیش از ۳۲۰ عنوان در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شرکت کرده است.

مدیرکل اقتصاد و امور دارایی فارس از رشد بیش از ۶۰ درصدی درآمد عمومی استان خبر داد.

این‌روزها ورود گرد و خاک و ریزگردها به استان کردستان سلامت‌ و کیفیت زندگی مردم را تحت شعاع قرار داده و اقشار مختلف جامعه خواستار رفع هر چه زودتر این معضل هستند.

تذکر به معاون فرهنگی و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری، عدم رای اعتماد افزایش اعتبار به اجرای طرح افزایش اعتبار برای اقدامات شهرداری در حوزه کرونا از موضوع‌های جلسه علنی شورای شهر مشهد بود.

آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان شهربابک با حضور جلالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان و مسئولین شهرستانی برگزار شد.

دومین جشنواره ملی موسیقی و آیین‌های اقوام ایرانی از شامگاه ۲۵ اردیبهشت آغاز شده و تا روز جمعه سی‌ام اردیبهشت، در تالار حافظ شهر شیراز، ادامه دارد.

شهردار منطقه ۱۴ از اجرایی کردن تمهیدات لازم برای برگزاری سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب به‌عنوان نخستین منطقه شهرداری خبر داد.

مدیرکل اقتصاد و امور دارایی استان فارس گفت: در سال 1401 رقم 9 هزار و 900 میلیارد تومان درآمد عمومی برای استان فارس پیش‌بینی شده که نسبت به سال قبل بیش از 60 درصد رشد داشته است.

اختتامیه همایش ملی «جلوه های جهادی شهیدان آقا مهدی باکری و حاج قاسم سلیمانی در مدیریت شهری» سوم خردادماه در تبریز برگزار می‌شود.

مسئول امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل از اجرای طرح فرهنگی «دختران حاج قاسم سلیمانی» ویژه گروه سنی نوجوان و جوان در مدارس اردبیل با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به برنامه ریزی مدیریت شهری برای برگزاری سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) ، گفت: تمامی مجموعه مدیریت شهری در تمام معاونت‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و مناطق درگیر در این خصوص ...

محمد وسام المرتضی وزیر فرهنگ کشور لبنان با اتفاق هیئت همراه از موزه دفاع مقدس کرمان یادگار شهید سلیمانی بازدید کرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح مالیات برارزش افزوده روش و تفکری است که سبب تعادل‌بخشی در موضوع مالیات بین طبقات مختلف مبنای کار است که به همین منظور با برقراری عدالت اجتماعی مورد تاکید صاحبنظران است.

رمان «بُرکه» نوشته «آزاده عزیزان» بانوی نویسنده گیلانی منتشر و در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد.

رئیس کل دادگستری استان سمنان از بازگرداندن ۴۱۰ میلیارد ریال سرمایه یک شرکت تولیدی خبر داد.