مدیرکل بنیاد شهید استان ایلام با بیان اینکه حوزه سلامت و درمان در بنیاد شهید از اهمیت خاصی برخوردار است گفت: تعداد کل ایثارگرانی که بیمه تکمیلی برای آنها برقرار شده بیش از 40 هزار نفر است.

مدیرکل امور مالیاتی استان همدان از شناسایی دلال گوشت یک هزار و 100 میلیارد تومانی در همدان خبر داد و گفت: پرونده فرار مالیاتی مذکور در حال پیگیری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از حضور نخبگان 3 قاره جهان در کنگره بین‌المللی "جمعیت پایدار، آینده مطمئن" خبر داد.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از محدوده سیمین قلعه در منطقه یک بازدید کرد و نکاتی را برای تسریع در روند اجرای طرح بازآفرینی این محدوده متذکر شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان از راه‌اندازی "عصرهای فعال" در مدارس این استان خبرداد و گفت: بنا داریم تا خارج از ساعات تحصیلی، مدارس را برای امور تربیتی آماده کنیم.

هیئت عالی رتبه افغانستانی به سرپرستی معاون اقتصادی نخست وزیر و رئیس الوزرا حکومت افغانستان از دانشگاه بین‌اللملی چابهار بازدید و‌ با دانشجویان افغانستانی این دانشگاه دیدار کردند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به اعمال تخفیف و معافیت ترخیص کالا در بنادر استان گفت: کالاهایی که زیر یک ماه در بنادر استان بوشهر ترخیص شوند مشمول 33 درصد تخفیف هزینه خدمات انبارداری می‌شوند.

مدیرکل شیلات استان بوشهر با بیان اینکه بیش از 90 درصد میگو از سایت‌های پرورشی استان برداشت شده است گفت: تاکنون بیش از 18 هزار تن میگو از مزارع پرورشی استان بوشهر برداشت شده است.

معاون سازمان انرژی اتمی کشور‌ با اشاره به ساخت کم هزینه سامانه‌های گاما و مایکروویو گفت: این سامانه های تا یک تن محصول را پرتودهی، قادرند در اقصی نقاط کشور در رفع آفات محصولاتی مانند خرمای خوزستان کمک کند.

مدیرعامل بیمه سلامت ایران با بیان این که برای ماندگاری پزشک در مناطق محروم به دنبال اصلاح ضریب هستیم گفت: با این اقدام، دریافتی پزشکان در مناطق محروم افزایش می‌یابد و این موضوع از ابتدای امسال قابل اجراست.

سرکنسولگری ایران در اربیل عراق گفت: نمایشگاه بین‌المللی ایران، امسال در اقلیم کردستان برگزار می‌شود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی این استان باید قوانین و مقررات مخل سرمایه‌گذاری در حوزه‌های خود را شناسایی کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: مدیران هر یک از دستگاه‌های حوزه اقتصادی مشکلات، اقدامات و پیشنهادات و نیز عملکرد دستگاه خود را در اسرع وقت ارائه دهند تا در حضور استاندار این موارد مطرح و بررسی شود.

شهردار محلات گفت: بزرگترین فرش سرگل آسیا به مساخت 115مساحت هزار و 150 مترمربع در محلات رونمایی شد.

کارشناس مسکن با بیان این‌که در محله سیروس کلی پلاک تملک شده که همه‌ آنها دندان موشی" است خواستار تصویب قو ...