زورخانه پهلوان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کرمانشاه افتتاح شد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه گفت: از اردیبهشت ماه سال گذشته تاکنون موردی از فوت مادر باردار در کرمانشاه نداشته‌ایم.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از اعزام زائران استان به مرقد امام خمینی ناوگان توسط حمل و نقل عمومی ماه خبر داد.

معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با پیگیری‌های مستمر صورت گرفته ۸۵ درصد از کالاهای متروکه از انبارهای بندر بوشهر خارج سازی شد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: سال 1401 اتفاقی در کشور ما رقم خورد و فتنه ای برنامه‌ریزی شد که در تاریخ بی‌سابقه بود؛ دشمن در این سال طراحی کرد و با تمام توان خود به میدان آمد تا به قول خود کار را تمام کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران سطح گندمزارهای استان را ۵۰ هزار هکتار با عملکرد ۱۲۰ هزار تن ذکر کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: طی برنامه زمان بندی امسال ۳۹ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در این استان به بهره برداری می رسد.

فرماندار آبیک گفت: پیش خرید گندم خارج از کانال خرید تضمینی، اختلال در نظام اقتصادی است و این موضوع باید در شهرستان آبیک مدیریت شود.

هر چند کیفی سازی نان از اهداف طرح هوشمندسازی مدیریت آرد و نان بود اما این مهم در خراسان جنوبی محقق نشده است.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور تاکید کرد: اولویت بنیاد مستضعفان استفاده از نیروهای بومی هر منطقه در طرح‌های اقتصادی و اشتغالزا است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار گفت: با توجه به وضعیت بازار نظارت‌های موجود کافی نیست و نیاز است نظارت‌ها بر بازار تشدید یابد.

فرماندار بوشهر گفت: اصناف بوشهر از ظرفیت کار آفرینان و صاحب‌نظران استفاده کنند.

امام جمعه موقت ورامین گفت: خرید خانه برای جوانان به یک رؤیا تبدیل شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۱۴ درصد تسهیلات اشتغال کمیته امداد به طرح‌های حوزه صنایع دستی به ویژه قالی، گلیم و ورنی پرداخت شده است.

رئیس حوزه هنری استان همدان از تخریب دو طبقه از ساختمان حوزه هنری همدان از ۱۲ خردادماه خبر داد.

معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: جشنواره تئاتر ملی مرصاد برای برگزاری هرچه بهتر نیازمند ثبت در تقویم اجرایی وزارت ارشاد است.

کارشناس مسکن با بیان این‌که در محله سیروس کلی پلاک تملک شده که همه‌ آنها دندان موشی" است خواستار تصویب قو ...