استاندار هرمزگان گفت: براساس قانون شرکت هایی که محل فعالیت‌شان در این استان است بایستی مالیات خود را در همین جا بپردازند و در همین راستا شرکت هایی مانند ستاره خلیج فارس و نزدیک به هفتاد شرکت دیگر مالیات شان را در سایر ا ...

رئیس سازمان بسیج از اجرایی شدن طرح تکمیلی شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور کمک به مدافعان سلامت خبر داد و گفت: راهبرد ما در این طرح قطع زنجیره ویروس کرونا است.

مدیرعامل جامعه بازاریان کیش از نظارت دقیق براستفاده از پایانه های فروشگاهی معتبر درکیش خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: مکمل کاهش فعالیت اصناف باید دورهمی های خانوادگی باشد. تعطیلی اصناف نه به دلیل زیان آور بودن آنها بلکه برای کاهش ترددها و تجمعات است.

فرماندار دالاهو گفت: طرح شهید قاسم سلیمانی در این شهرستان باهدف کنترل و کاهش ویروس کرونا باتوجه به وضعیت نگران کننده شمار مبتلایان اجرا می‌شود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: طرح شناسایی خانه به خانه مبتلایان کرونا در قالب پروژه ملی سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی در این شهرستان آغاز شد.

مدیر حوزه‌های علمیه گفت: علاقه‌مندان به عدالت و حقوق بشر در سراسر جهان باید توجه ویژه‌ای به مسئله فلسطین و حفظ انسجام مسلمانان کنند.

امام جمعه شهرستان رودبارجنوب گفت: مناظره ترامپ و بایدن باطن و ذات خبیث مسئولان آمریکا را به جهانیان نشان داد ، این دو یکدیگر را با عناوین زشت صدا می‌کردند و این‌ها همه نشان از افول آمریکا است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس با بیان اینکه برخورد با ایران وجه مشترک دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان است گفت مراقب باشیم پیاده نظام آمریکا در داخل کشور بایدن را فرشته و ترامپ را دیو جا نزنند.

گروه استان‌ها- رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین گفت: در هماهنگی صورت‌ گرفته با مسئولان اداره کل آموزش و پرورش زنگ ایثار و مقاومت برای زنده نگه‌‌داشتن یاد و نام شهید "حاج قاسم سلیمانی" یکم مهرماه در تمامی ...

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: کاریکاتور جنجالی و موهن نشریه فرانسوی درباره پیامبر اسلام(ص) پرچم جاهلیت مدرن غربی‌ها، نوکری شیطان‌های بزرگ آمریکا و اسرائیل و استصیال دشمنان را در مقابله با گفتمان مقاومت اسلامی بالا برد.

اداره کل امورمالیاتی قم اعلام کرد:مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مودیان بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا تا پایان شهریور تمدید شد.

مدیر کل امور مالیاتی استان فارس گفت: آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه ارزش افزوده در فارس ۱۵ شهریور ماه امسال است.

تاثیرات منفی کرونا علاوه بر سلامت شهروندان قمی،‌ اقتصاد استان را نیز هدف گرفته و بخش‌های مختلف آن ازجمله صنعت را با چالش مواجهه کرده است که برای عبور از این مشکلات اجرای سیاست‌های حمایتی بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد.

معاون حسابرسی مالیاتی اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه وبویواحمدگفت:طبق ماده ۱۹۲قانون مالیات های مستقیم، اشخاص حقوقی که اظهارنامه مالیاتی ارائه نکنند، ۳۰ درصد مالیات متعلقه جریمه خواهند شد.

دنیای متفاوتی را تجربه می‌کنند؛ دنیایی که والدین آنها نیز از اینکه کودکان خود را به نمایش گذاشته‌اند خشنود و راضی هستند و بدون توجه به معصومیت کودکان خود، این راه را تا آخر خواهند رفت.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام با بیان اینکه آتش خشم ملت‌های آزاده خواه منطقه ترامپ را می‌سوزاند گفت: ضربه گی ...