مستند «جایی که نبودم» روایت مقاومت اهل سنت عراق در برابر داعش برای دفاع از یک مزار متبرک شیعیان است.

تصاویری از عزاداری و ناله‌های جانسوز شهید والامقام سردار قاسم سلیمانی در حرم بی بی حضرت رقیه سلام‌الله‌علیها را ببینید.

فرمانده ویژه لشکر فاطمیون می‌گوید:اتفاقی که برای شهید حججی اتفاق افتاد، دو نفر از نیروهای لشکر فاطمین نیز به شهادت رسیدند. نکته قابل توجه این است که خانواده شهدا نیاز به ترحم ندارند. کرامت آنها را حفظ کنیم.

مستند «رویاهای دم صبح» به عنوان یکی از ۱۳ فیلم برتر تاریخ جشنواره فیلم «ژان روش» فرانسه، در جدیدترین دوره این رویداد سینمایی به نمایش گذاشته خواهد شد.

این روزها شاهد ورود دختران محجبه هستیم که با عنوان بلاگر پا در عرصه مجازی گذاشتند؛ اگرچه این افراد زیست سالم تری دارند اما نباید فراموش کرد که میان تبرج و حجاب واقعی یک خط باریک قرار دارد.

سی و هفتمین کنگره بین‌المللی ادبیات کودکان IBBY طی مراسمی با سخنرانی رئیس هیئت مدیره دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان و سخنرانان مدعو و برنامه‌های متنوع افتتاح شد. 

کتاب «آفتاب در حجاب» نوشته سید مهدی شجاعی توسط انتشارات کتاب نیستان به چاپ سی و پنجم رسید.

آیت الله طالقانی شرط لازم در تفسیر صحیح را تأیید گرفتن از آیات قرآن، توجه به الفاظ قرآن و بهره گرفتن از روایات می‌دانست و یکی از از شاخصه‌های ممتاز «پرتوی از قرآن» پرداختن به واژه‌ها است.

امید روحانی بازیگر پیشکسوت در "شب‌نشینی" تلویزیون به دنیای پزشکی و بازیگری اشاره کرد که خودش را بیشتر از بازیگری، پزشک می‌داند.

مجله مهر در سال‌مرگ جلال آل احمد با نگاهی به نامه‌نگاری‌های او و همسرش به جریان ساخت بنایی که حالا «خانه موزه جلال و سیمین» است می‌پردازد.

لیلی گلستان از تمدید رویداد «صد اثر هنرمند» تا پایان شهریور ماه خبر داد.

رهبر معظم انقلاب از حضرت امام (ره) با تعابیری چون "مؤمنِ متعبدِ انقلابی" یاد کرده‌اند که به گفته میلاد مرادی رساترین توصیف برای شناخت روحیات فردی و اجتماعی امام (ره) است.

فرمانده مرکز مقاومت بنیاد بسیج مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی به تنهایی می‌تواند فرهنگ ناب شهادت، ایثار و مقاومت را به مخاطب منتقل کند.

آیت‌الله شهید علی قدوسی، دادستان کل انقلاب اسلامی در ۱۴ شهریور ۱۳۶۰ در پی بمب‌گذاری عامل نفوذی سازمان مجاهدین خلق (منافقین)، در دفتر کارش به شهادت رسید.

در حالیکه کتابفروشان از معدود حمایت‌های دولتی در سال‌های گذشته برخوردار بوده‌اند‌، مشکلات اقتصادی و ناهماهنگی در بدنه دولت موجب شده تا این صنف در معرض تهدید جدی قرار بگیرند.

سردار فلاح‌زاده در دیدار با سخنگوی کتائب حزب‌الله در عراق از اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای همکاری با عراق در ساخت موزه مقاومت نظیر موزه سراسرنمای مقاومت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی خبر داد.