فهرست اسامی آثار «کوتاه داستانی» در بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

روز بیست و هفتم شهریور ماه، سالروز درگذشت شهریار، شاعر ایرانی، با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز ملی شعر و ادب فارسی، نامیده شده است. به همین مناسبت، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان مراسمی با عنوان «امیر ...

پس از شهادت سردار سلیمانی، عکسی از لبخند ایشان بسیار دیده شد؛ محمدمهدی سیار خاطره سروده‌ای را تعریف کرد که این لبخند را بر لبان حاج قاسم آورده است.

عناوین آثار منتخب بخش «وب‌سری» در سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

آمار تعداد فیلم‌های متقاضی حضور در بخش بین‌الملل سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به تفکیک کشورهای شرکت کننده اعلام شد.

بیش از سی از سال از آخرین شیرینی خریدن روز اول مهر می‌گذرد ولی هنوز مزه تنقلات روز اول مهر را در دهان حس می‌کنم.

عناوین آثار منتخب بخش «وب‌سری» جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان و آمار تعداد فیلم‌های متقاضی حضور در بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

دبیر سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از برگزاری ترکیبی جشنواره خبر داد.

رضا مهدوی معتقد است که اهالی فرهنگ و هنری گمان می‌کردند که روحانی با توجه به شعارهای انتخاباتی‌اش اهل فرهنگ و هنر است، اما خیلی زود فهمیدند که فریب خورده‌اند.

 تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی با عنوان «جهاد مقدس» که شامل بیانات آیت الله خامنه‌ای‌ در مورد دفاع مقدس رونمایی شد.

نشست «بررسی علل تداوم جنگ پس از آزادسازی خرمشهر» با سخنرانی حبیب احمد زاده پژوهشگر دفاع مقدس از طریق اینستاگرام کانون اندیشه جوان برگزار می‌شود.

برنامه مجازی «روزشمار ماه صفر» از سلسله جلسات ویدئویی است که حجت الاسلام ناصر رفیعی همزمان با ماه صفر در صفحه اینستاگرام خود برگزار و به تشریح وقایع تاریخی ایام صفر می‌پردازد.

کارگردان تله‌تئاتر «نجات اربیل» گفت: این تله تئاتر اولین تله تئاتری است که در رابطه با سردار قاسم سلیمانی تولید شده‌ است.

به دنبال پیش‌بینی دور جدید مذاکرات ایران و عربستان و احتمال بازگشایی کنسولگری‌های دو کشور، رییس سازمان حج و زیارت درباره احتمال ازسرگیری سفر عمره و همچنین سفر زیارتی سوریه توضیحاتی داد.

دومین نمایشگاه مروری بر آثار کارتون و کاریکاتور دفاع مقدس به صورت مجازی در سایت خانه کاریکاتور قابل مشاهده است.

خانه کاریکاتور ایران به مناسبت هفته دفاع مقدس و در نمایشگاهی مجازی، مروری بر آثار کارتون و کاریکاتورهای آن دوران خواهد داشت.