سربازان گمنام امام زمان (عج) ده نفر از تروریست‌های تکفیری - صهیونیستی داعش که قصد انجام چند عملیات تروریستی در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را داشتند؛ دستگیر نمودند.

  منابع محلی در بیروت پایتخت لبنان از وقوع یک آتش‌سوزی گسترده در منطقه ضاحیه خبر دادند که تلفات جانی در پی نداشته است.

  ترامپ در آخرین کمپین تبلیغاتی خود در آریزونا در واکنش به «هو شدن» توسط هوادارانش به سرعت از آنها پرسید: «در عوض من را که دوست دارید؟»

  استقبال رسمی امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه از فیصل مقداد، وزیر خارجه سوریه را در این فیلم مشاهده می کنید.

  حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور؛ در هفتمین نشست آستانه گفت: بر حفظ تمامیت ارضی و احترام به حاکمیت ملی سوریه تنها از طریق مردم آن و بدون مداخله خارجی تاکید داریم.

  رهبر انقلاب فرمودند: حفظ تمامیت ارضی سوریه بسیار مهم است و هر گونه حمله نظامی در شمال سوریه قطعاً‌ به ضرر ترکیه، سوریه و همه منطقه، و به نفع تروریست‌ها خواهد بود.

  مردم یمن برای شرکت در راهپیمایی‌های ویژه عید غدیر خود را به مکان‌های مختلف در صنعاء و دیگر استان‌ها رسانده‌اند.

  یکی از هنرمندان ایرانی نقاشی کشیده است که از سمت راست چهره شهید ابومهدی المهندس و از سمت چپ همان نقاشی، تصویر سردار شهید سلیمانی مشاهده می شود.

  مروری کوتاه بر زندگی حضرت آیت‌الله سیدجواد حسینی خامنه‌ای را در این فیلم مشاهده می کنید.

  امیرعبداللهیان در سفر یک روزه به سوریه گفت: ایران هرگونه دخالت خارجی در سوریه را نادرست می‌داند و مخالف هرگونه اقدام نظامی علیه این کشور است.

  در این فیلم، ماجرای کمتر شنیده شده از روز ترور آیت‌الله خامنه‌ای در ۶ تیر۱۳۶۰ از زبان خودشان مشاهده می‌نمایید.

  شبکه الجزیره قطر در پی شهادت «شیرین ابوعاقله» خبرنگار این شبکه در فلسطین به ضرب گلوله مستقیم نظامیان صهیونیست، بیانیه‌ای صادر کرد.

  در این فیلم لحظه هدف قرارگرفتن «شیرین ابو عاقله»، خبرنگار الجزیره را مشاهده می‌نمایید.

  رهبر انقلاب در دیدار با مسئولین و کارگزاران نظام گفت: یک حرف نصیحت‌آمیزی به آقایان سعودی دارم؛ چرا جنگی را که یقین دارید در آن پیروز نمیشوید ادامه میدهید؟

  خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری گفت: طرف ثالثی در برجام نداریم؛ بایدن میراث شکست خورده ترامپ در برجام را دنبال می‌کند.

  رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس خبرگان فرمودند: ما حق نداریم هیچ کدام از این عناصر قدرت را به خیال اینکه این مثلاً با فلان عنصر دیگر منافی است قطع کنیم.