اعلام ویزای رایگان عراق برای اربعین امسال، ثبت اطلاعات واکسیناسیون ۴۹ هزار زائر اربعین و آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین با نرخ مصوب به دارندگان روادیدعراق از جمله خبرهای 25 شهریور بود.

گروه تکفیری داعش در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ با کارگذاشتن مقدار زیادی مواد منفجره در پی دیوارهای ساختمان حرم صحابی جلیل‌القدر (عمار، اویس قرنی و ابی بن قیس) آنجا را به طور کامل منهدم کرد.

مدیرکل همکاری‌های علمی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در نشست مجازی «صلح و اندیشه صلاح در تفکر اسلامی» اظهار کرد: تجارب موفق ایران در مبارزه با افراط‌گرایی دینی می‌تواند زمینه خوبی برای همکاری‌های بین‌المللی با کشورهای م ...

وقتی مجید دیپلمش را گرفت، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید. بعضی از همکلاسی‌هایش برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفتند، اما جنگ تحمیلی شروع شده بود و با اینکه مجید شاگرد اول در استان بود، غیرتش قبول نکرد جبهه را خالی بگذارد ...

برنامه مجازی «روزشمار ماه صفر» از سلسله جلسات ویدئویی است که حجت الاسلام ناصر رفیعی همزمان با آغاز ماه صفر در صفحه اینستاگرام خود برگزار و به تشریح وقایع تاریخی ایام صفر می‌پردازد.

رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران مشکلات در حوزه نشر را بسیار جدی می‌داند و می‌گوید: اگر این مشکلات روی هم انباشته شوند، حل‌شدنی نخواهند بود.

همایون اسعدیان با ابراز امیدواری از اینکه مشکلات و کسری‌های قانونگذاری در بخش بیمه‌ و مالیات سینماگران به مرور برطرف شود، تاکید کرد که سردرگمی موجود در صدور مجوزها برای تولید در VODها باید به لحاظ قانونی رسیدگی و حل شود.

روانبخش صادقی با اشاره به دیدار هیات مدیره خانه سینما با محمدباقر قالیباف تاکید کرد امکان اصلاح و بازنویسی قوانین بیمه و مالیات سینماگران وجود دارد.

در قالب طرح سه شنبه های تکریم ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان، از خانواده شهید جهانگیر صدقی ده زیاری در گلزار شهدای کرمان تجلیل شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: معرفی فرهنگ شهدا از مأموریت‌های بنیادین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و برگزاری جشنواره ویژه شهید سلیمانی برکتی برای سایر فعالیت‌ها است.

اسماعیلی در جریان برگزاری طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم ضمن گرامیداشت یاد شهدا خبر از برگزاری جشنواره ویژه حاج قاسم سلیمانی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داد و گفت: این جشنواره پیشانی فعالیت‌ها و ماموریت‌های ما در وزارتخانه ...

حجت‌الاسلام ارزانی با اشاره به اجرای مرحله اول طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم در سال گذشته و برگزاری ۳۶ هزار و ۷۲۶ نشست تجلیل از خانواده شهدا گفت: فصل دوم با عنوان (شکوه مادری) بر محور تجلیل از مادران شهدا برگزار می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مأموریت اصلی این وزارتخانه را فعالیت با رویکرد فرهنگ شهادت دانست و گفت: برنامه ریزی شده که کار ویژه ای با محوریت حاج قاسم سلیمانی تدارک ببینیم.

شیخ محمد خیابانی روحانی مبارز، واعظ، آزادی خواه و از فعالان سیاسی دوره انقلاب مشروطه ایران بود.

کتاب «خاتون و قوماندان»، نوشته مریم قربان‌زاده، داستان زندگی سربازی است که به عشق اهل بیت(ع) و برای دفاع از حریم آل الله روانه سوریه می‌شود.

همسر شهید مدافع حرم سید جاوید موسوی می‌گوید: بسیار دشوار است که به کودک 4 ساله بگویید، شهادت یعنی چه و نبودن برای همیشه چه مفهومی دارد.