تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی با عنوان «جهاد مقدس» که شامل بیانات آیت الله خامنه‌ای‌ در مورد دفاع مقدس رونمایی شد.

نشست «بررسی علل تداوم جنگ پس از آزادسازی خرمشهر» با سخنرانی حبیب احمد زاده پژوهشگر دفاع مقدس از طریق اینستاگرام کانون اندیشه جوان برگزار می‌شود.

برنامه مجازی «روزشمار ماه صفر» از سلسله جلسات ویدئویی است که حجت الاسلام ناصر رفیعی همزمان با ماه صفر در صفحه اینستاگرام خود برگزار و به تشریح وقایع تاریخی ایام صفر می‌پردازد.

کارگردان تله‌تئاتر «نجات اربیل» گفت: این تله تئاتر اولین تله تئاتری است که در رابطه با سردار قاسم سلیمانی تولید شده‌ است.

به دنبال پیش‌بینی دور جدید مذاکرات ایران و عربستان و احتمال بازگشایی کنسولگری‌های دو کشور، رییس سازمان حج و زیارت درباره احتمال ازسرگیری سفر عمره و همچنین سفر زیارتی سوریه توضیحاتی داد.

دومین نمایشگاه مروری بر آثار کارتون و کاریکاتور دفاع مقدس به صورت مجازی در سایت خانه کاریکاتور قابل مشاهده است.

خانه کاریکاتور ایران به مناسبت هفته دفاع مقدس و در نمایشگاهی مجازی، مروری بر آثار کارتون و کاریکاتورهای آن دوران خواهد داشت.

محمود اسکندری یکی از خلبانان بزرگ و غریب دفاع مقدس است که دستاوردهای بزرگش مثل حضوردر عملیات بغداد مغفول مانده‌اند؛ هدفی که رسیدن به آن در پی ناکامی وزارت خارجه مقابل عراق به ارتش محول شد.

مدیر حوزه ریاست دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای می‌گوید: نمایشگاه ‌دائمی «در لباس سربازی» گزارشی از مستند دفاع مقدس به روایت حضرت آیت الله خامنه‌ای است، که به حقیقت می‌تواند گوشه‌ای از روایت این دوره سرنوشت‌سا ...

چاپ دوم کتاب «اثریا»، نوشته نیما اکبرخانی، توسط انتشارات سوره مهر در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این اثر جزو اولین کتاب‌های داستانی درباره سوریه است.

در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس ایران صدا برنامه های ویژه ای را منتشر می کند.

بسیجی عاشق کربلاست و کربلا را توی مپندار شهری است در  میان شهرها، یا نامی، درمیان نام ها. نه! کربلا حرم حق است و هیچ کس را جز یاران اباعبدالله علیه السلام راهی به سوی حقیقت نیست.

برنامه مجازی «روزشمار ماه صفر» از سلسله جلسات ویدئویی است که حجت الاسلام ناصر رفیعی همزمان با آغاز ماه صفر در صفحه اینستاگرام خود برگزار و به تشریح وقایع تاریخی ایام صفر می‌پردازد.

جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در لا به لای پرداختن به برنامه "نشان ارادت" نگاهی هم به موضوعاتی داشت که می‌تواند در صداوسیما، سریال شود.

شهریار آذری‌زبان است و این ویژگی به اهمیت او می‌افزاید. زمانی که دشمن آرزو دارد شعله بی‌جان پان‌ترکیسم و نژادپرستی و جدایی‌طلبی جانی بگیرد، شهریار حلقه وصل محکمی است بین آذربایجان و ایران

مدیرعامل موزه ملی انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس گفت:سال گذشته نیز موزه مقاومت را ایجاد کردیم و امروز بی نظیر ترین تجهیزات غنیمتی از داعش را در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در اختیار داریم.