استاد حوزه و دانشگاه گفت: مکتب امام خمینی(ره) مکتب الهی است و الان مکتب امام خمینی(ره) را مقام معظم رهبری دارد هدایت و جهت می‌دهد و این مکتب درسی برای همه اقشار جامعه خصوصاً برای جوانان و مسئولین است.

رئیس مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی در مراسم رونمایی از کتاب گویای صلح امام حسن(ع) به قلم آیت‌الله شیخ راضی آل‌یاسین و ترجمه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کرد: کار فرهنگی در راستای سیره ائمه معصومین(ع) ...

با ورود به سومین ماه قرنطینه خانگی، با پدیده نوظهوری به نام افزایش ساعت فراغت فرزندان و از سوی دیگر افت سرگرمی مواجه ایم.به طوریکه اعضای خانواده را به سمت لایوهای اینستاگرامی و پرسه در فضای مجازی ،سوق می دهد.

تولیت آستان قدس رضوی در یادداشت اینستاگرامی در رابطه با محدودیت‌های ایجاد شده در تشرف به حرم مطهر رضوی به سبب پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، عنوان کرد: دستورالعمل بازگشایی حرم‌های مطهر با رعایت ضوابط بهداشتی به منظور میزبا ...

صفحه اینستاگرامی منتسب به بنیان‌گذار انقلاب، بخشی از یک متن درباره طمع و لزوم از بین بردن آن در جامعه را منتشر کرد.

صفحه اینستاگرامی ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای در جدیدترین پست خود جزئیات برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی مجازی را شرح داد.

همه می‌دانند که شیفته‌ی کسی بودی و سرانجام به هر دلیلی (او حرفی زده، کاری کرده، تو عاشق او بودی ولی او نبوده و…) رابطه‌ی میان شما به پایان رسیده است. اهمیتی ندارد که این مسئله را چطور برای خودت توجیه می‌کنی، چون در هر صو ...

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش تهران گفت: تاکنون هیچ تعطیلی را به مناسبت ایام ماه رمضان برای مدارس اعلام نکرده‌ایم و شب‌های قدر نیز تغییر ساعت نخواهیم داشت.

تردیدی نیست که آموزش‌وپرورش مهم‌ترین، مطمئن‌ترین، سریع‌ترین، کم‌هزینه‌ترین، آسان‌ترین و دقیق‌ترین مسیر برای دستیابی به اهداف عالی و والای نظام اسلامی و تحقق گام دوم انقلاب است.

رامبد جوان با انتشار ویدیویی درباره حواشی به وجود امده برایش در نمایشگاه کتاب پاسخ داد.

مهریه‌ بالا بی‌احترامی به دختر است

عربستان همواره به عنوان رژیمی قبیله‌ای و حامی تروریسم شناخته شده است. این کشور که رفتار قرون وسطایی خود را هم در داخل کشور و هم در سطح منطقه دنبال می‌کند در سال‌های اخیر سعی کرده است تا شیعیان را به بهانه حمایت از تروریس ...

از حضرت محمد ـ صلّي الله عليه و آله و سلّم ـ مروي است كه: «شفاعت من ثابت است از براي هر كه اعانت كند ذرّيّه‌ي مرا به دست يا زبان يا با مال خود.»