سردار محمدجعفر اسدی به تشریح ماجرای آخرین عکس یادگاری شهید حسین همدانی با حاج قاسم سلیمانی در دمشق پرداخت که مربوط به ساعاتی پیش از شهادت سردار همدانی است.

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی با انتشار دلنوشته‌ای در صفحه اینستاگرام خود درگذشت امیرهوشنگ ابتهاج را تسلیت گفت.

شبکه ان‌بی‌سی از سال آینده برنامه اهدای جوایز گلدن گلوب را پخش می‌کند.

همایون شجریان خواننده شناخته شده موسیقی ایرانی در تازه ترین پستی که در صفحه شخصی خود منتشر کرده ضمن انتشار یک قطعه اوازی درگذشت امیر هوشنگ ابتهاج را تسلیت گفت.

همسر شهید مدافع حرم ابوالفضل نیکزاد ضمن روایت آخرین روزهای حیات شهید، می‌گوید احساس مسئولیت همسرم نسبت به اسلام و مظلومان او را راهی سوریه کرد.

انحراف عظیم عافیت‌طلبی زنگ خطری است که در زمان حاضر نیز به صدا درآمده است، امروز کسانی هستند که با عافیت‌طلبی نسبت به نظام اسلامی، رهبری معظم و مصالح کشور برخورد می‌کنند.

وقتی محمد بن حنفیه التماس ترک آن سفر می‌کرد حضرت فرمود ای برادر اگر من در سوراخ جانوی از جانوران زمین پنهان شوم البته بنی امیه مرا به در می‌آورند و به قتل می‌رسانند.

کتاب «همه چیز را به خدا خواهم گفت» نوشته محبوبه زارع توسط نشر سرو منتشر شد.

فیلم‌سازان سرشناس فیلم‌های کودک و نوجوان درباره ضرورت میزبانی اصفهان از سی‌وپنجمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان می‌گویند و کیفیت برگزاری این رویداد ازسوی شهرداری اصفهان را قابل قبول می‌دانند.

معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: جام جهانی موقعیت خوبی‌ است که مسائل فرهنگی می‌توانند در آن مخابره شوند.

انتشارات نیستان چاپ سی و ششم رمان «نامیرا» نوشته صادق کرمیار را منتشر کرد. تاکنون 220 هزار نسخه از این رمان ماندگار در عرصه ادبیات عاشورایی منتشر شده است.

چاپ دوم کتاب «شهادت نامه حسین و شهیدان کربلا» نوشته محمد هادی زاهدی که توسط انتشارات به نشر منتشر شده است روایتی از وقایع کربلا براساس منابه کهن است.

با حکم محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی، اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.

هیلانه عطاءالله، ادیب مسیحی سوری ضمن تقدیم قصیده‌ای به رهبر انقلاب گفت: خلاف ورود سکولاریسم، نظام دینی ایران توانسته حکمت وعقلانیت را با دین و سیاست متغیر وبرآمده از مصلحت درهم بتند.

کتاب «احکام کاربردی» نوشته علیرضا کریمی توسط شرکت چاپ و نشر بین الملل منتشر شد.

مفتخرم که حدود 3 سال در مقام استادیِ شهید کریمیان در درس فلسفه بودم، منتها هرچه گذشت، دریافتم شاگردی در مقام ا ...