پژوهشگر تاریخ اسلام گفت:متأسفانه امروز توزیع عادلانه بیت‌المال را در کشور شاهد نیستیم، چنانچه مناطقی از کشور از امکانات اولیه زندگی محرومند و بسیاری دیگر برخوردار هستند.

مدیر همایش ملی مکتب فاطمی حاج قاسم بابیان اینکه 1566 اثر به دبیرخانه این همایش ارسال شد، گفت: مراسم اختتامیه همایش ملی مکتب فاطمی حاج قاسم روز چهارشنبه 29 دی‌ماه برگزار می‌شود.

امروز مصادف با سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) است که در کشور ما روز «تکریم مادران و همسران شهدا» نامیده‌ می‌شود. به‌همین بهانه، به بازخوانی روش تربیتی مادر شهید قاسم سلیمانی پرداخته‌ایم.

رئیس سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ثبت‌نام بیش از 2000 ناشر در دومین نمایشگاه مجازی خبر داد و گفت: در سامانه بن کتاب نیز تاکنون 80 هزار نفر ثبت‌نام قطعی کرده‌اند و باید به فکر افزایش ظرفیت 110 هزار نفری پی ...

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: به‌نظر می‌رسد نمایشگاه مجازی کتاب تهران برای حوزه کتاب بازارسازی می‌کند.

کمیته ویژه مجلس نمایندگان آمریکا که در حال تحقیق درباره حمله مرگبار 6 ژانویه به ساختمان کنگره است، مدیران ارشد شبکه‌های اجتماعی را احضار کرده است.

حجت الاسلام کریم زاد با اشاره به تقارن ایام فاطمیه امسال با هفته بصیرت و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: بدلیل این مناسبت‌ها فعالیت‌های گروه‌های تبلیغ حول محور بصیرت و مواسات بود.

خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از صنعت نشر کشور با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دوحه با ارائه ۲۵۰ عنوان کتاب در سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب دوحه (قطر) که امروز افتتاح شد حضور دارد.

رادیو تئاتر«بودن» به کارگردانی شهرام گیل آبادی عنوان یک مستند نمایشی با موضوع شهید سردار حاج قاسم سلیمانی است که روز شنبه بیست و پنجم دی در تالار حافظ اجرا می‌شود.

بامداد ۱۳ دی ۱۳۹۸ در کنار سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، چهار ایرانی و تعدادی از نیروهای حشدالشعبی عراق نیز به شهادت رسیدند. سردار حسین پورجعفری همراه همیشگی حاج‌قاسم و سه محافظ ایشان و همچنین شهید محمد ش ...

طی احکامی از سوی رییس و دبیر سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، دبیران بخش پژوهش، جایزه ترانه، موسیقی و رسانه و همچنین مشاور اجرایی دبیر جشنواره و مدیر کمیته روبط عمومی منصوب و معرفی شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به همایش ملی تربیت سیاسی، راهکارها و چالش‌ها، الگوی ایرانی - اسلامی مکتب شهید سلیمانی گفت: مکتب سردار دل‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی تدوین می‌شود.

نشست «بررسی تحولات منطقه غرب آسیا پس از شهادت سپهبد قاسم سلیمانی» از سلسله نشست‌های تخصصی تقابل تمدنی ایران و آمریکا توسط مرکز مطالعات آمریکا در محل پژوهشکده مشترک شهید صدر(ره) برگزار شد.

فیلم تلویزیونی "دادستان" به کارگردانی مسعود ده‌نمکی از شبکه یک سیما پخش می شود.

برادر شهید مصطفی چگینی می‌گوید: شب قبل از عملیات بچه‌هایی که راهی منطقه بودند دور هم جمع می‌شوند و به آن‌ها گفته می‌شود که این عملیات سخت است و رسیدن به اهداف آن دشوار، هرکس تمایل دارد بیاید.

با تایید شبکه ای‌بی‌سی روشن شد مراسم اهدای جوایز اسکار ۲۰۲۲ با حضور مجری برگزار می‌شود.