اینستاگرام سرویس لایو ویدیویی خود را توسعه بخشید تا برای سازندگان محتوا آزادی بیشتری برای همکاری در ویدیوها فراهم کند.

بازیگر سرشناس فیلم‌های کمدی اعلام کرد تا مدتی از کشیدن کاریکاتورهای سیاسی دست می‌کشد.

رئیس بنیاد بیماری سی‌اف و معاون درمان وزارت بهداشت، در نامه‌‌ای به رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، قرار گرفتن بیماری سی اف در لیست بیماران خاص و تخصیص بودجه برای حمایت از بیماران در سال 1400 را خواستار شدن ...

کتاب خاطرات امیرعبداللهیان با عنوان «صبح شام» که در واقع روایتی است از بحران سوریه، توسط انتشارات سوره مهر به چاپ سوم رسید.

سخنگوی کمیسیون داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که بررسی موضوع ایجاد امنیت شغلی برای دهیاران و طرح جامع شهری و روستایی کشور در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ گفت که این کمیسیون تصویب کرد که دولت ۲۰ درصد از درآمدهای حاصل از مالیات بر واحدهای مسکونی لوکس را بابت تامین مسکن مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی پرداخت کند.

اینستاگرام در ماه‌های اخیر به طور محرمانه برخی اینفلوئنسرها را با هدف افزایش فالوئر و بیشتر دیده شدن در این فضا به طور ویژه راهنمایی کرده است.

تبلیغات درست در مکان مناسب، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با تبلیغات به روش صحیح، بازدهی کسب و کار شما به نسبت قابل توجهی افزایش می یابد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی در فضای مجازی که به زبان انگلیسی منتشر شد، عید میلاد حضرت مسیح(ع) را به مسیحیان ایران و جهان تبریک گفتند.

این فرمانده اطلاعات و عملیات در دوران دفاع مقدس کارهای بزرگی کرد که کمتر کسی می‌توانست آن کارها را انجام دهد. حاج حمید با نفوذ به پشت خطوط دشمن بعثی عملیات انجام می‌داد و شاید تنها کسی باشد که در دوره صدام توانست وارد یک ...

در گزارش زیر سعی بر آن داریم تحلیلی بر وضعیت کارکرد توئیتر داشته باشیم.

«مهاجرت چهره‌های مشهور و هنرمندان شکل جدیدی به خود گرفته است. حالا آنها توسط بنگاه‌های شرط‌بندی شکار می‌شوند.»

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نامه ای برای قطع پروازهای ایران و انگلیس به وزیر راه نوشتم و از طرفی چندین تکلیف برای معاونت بهداشت برای پیگیری مسافران ورودی از مبدا انگلیس به کشور معین کردم. باید تست سریع تشخیص ک ...

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز را اینجا مشاهده کنید.

مردانی که در کری‌خوانی اینستاگرامی مرتکب قتل شده بودند، در آخرین دفاعیات خود از اولیای دم درخواست بخشش کردند.

رئیس سازمان بازرسی کشور ضمن توضیح برنامه‌ها و وظایف سازمان بازرسی کل کشور به مناسبت سالگرد تاسیس این سازمان با بیان این‌که "هیچ خط قرمزی در مبارزه با فساد نداریم" به مسئولانی که اقدامات خلاف قانونی انجام می‌دهن ...