همزمان با قرنطینه شهرها درنتیجه شیوع ویروس کرونا و روی آوردن بیشتر کاربران به استفاده از شبکه‌های اجتماعی آنلاین، اپلیکیشن ویدئومحور تیک‌تاک توانست اپلیکشن محبوب اینستاگرام را پشت سر بگذارد.

در گزارش زیر روش افزودن موسیقی به ویدیو‌های اینستاگرام را آموزش می‌دهیم.

به مناسبت روز ماما، صفحه اینستاگرامی ریحانه، عکس نوشته‌ای از سخنان رهبر انقلاب اسلامی منتشر کرد.

یکی از مداحان معروف تهران، در صفحه اینستاگرامی خود، مطلبی معترضانه پیرامون بسته ماندن مساجد و هیئت‌ها در ماه رمضان منتشر کرد.

نرم افزار StoryLab – insta story art maker for Instagram VIP 3.3.1 به کاربران امکان ساخت استوری‌های بسیار جذابی برای اینستاگرام را خواهد داد.

رئیس پلیس فتا یزد از شناسایی و دستگیری عامل ایجاد صفحه جعلی در اینستاگرام که عکس‌های شخصی دختر عمه خود را در آن منتشر کرده بود، در این استان خبر داد.

در پی اقدام غیراخلاقی و ناشایست تتلو در حساب کاربری خود، اینستاگرام حساب کاربری وی را مسدود کرد.

احسان علیخانی، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود، با دعوت رامبد جوان به پویش «ایران همدل» پیوست.

رامبد جوان با انتشار پستی در اینستاگرام خود، بنا به شرایط کرونایی مخاطبان خود را به پویش «ایران همدل» دعوت کرد.

صفحه اینستاگرامی نقل قول منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب پستی درباره پاسخ ایشان به حجت الاسلام قرائتی برای فعالیت در زمینه تفسیر قرآن را منتشر کرد.

صفحه اینستاگرامی ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، بخشی از بیانات ایشان درباره پیشرفت در زمینه مسائل زنان را باز نشر داد.

آذری جهرمی با انتشار پستی در اینستاگرام از بازدید سرزده خود به اداره پست و ادامه ارسال سیم‌کارت‌ها به وسیله این شرکت خبر داد.

یک عضو جامعه هتلداران ایران در نوشتاری، با برشمردن مسائل و دغدغه‌های صنف خود، راه‌هایی برای برون‌رفت از وضعیت کرونایی را با خسارت کمتر مطرح کرد. او معتقد است که اگر برای مشکلات این حوزه در دوران کرونایی فکری نشود، صنعت گ ...

صفحه توئیتری ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، توئیتی در ارتباط با سخت‌گیری زنان به مردان منتشر کرد.

محمد جواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرامی خود از قطعی فیبرنوری و ضعیف شدن پینگ‌های بازی‌های رایانه‌ای خبر داد.

محمد جواد آذری جهرمی، در ارتباط با افزایش سرعت اینترنت‌های خانگی، توئیتی منتشر کرد.