معاونت سیما در چیدمانِ کنداکتور تابستانه، از همه قالب‌های نمایشی، سینمایی، برنامه‌های سرگرم‌کننده،‌ ترکیبی، معارفی، کودک و نوجوان، مستند و پویانمایی استفاده کرده است.

تعدادی از گروه‌ها و هنرمندان بخش‌ها و گونه‌های مخالف موسیقایی در اولین روزهای تابستان سال جاری اجراهای متعددی را در تهران و شهرستان‌ها برگزار خواهند کرد.

ناسا و وزارت انرژی آمریکا قصد دارند با عقد قراردادهایی با چند شرکت خصوصی زمینه استفاده از برق هسته‌ای را در ماه و مریخ به وجود آورند.

نشست بر خط «نور، صدا، تصویر، بی‌حرکت» در قالب سی و هشتمین محفل عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار، اثر صحنه‌پردازی شده «فرصت بحران» را بررسی کرد.

29 خرداد سالروز درگذشت مرحوم علی شریعتی است. شخصیت متفکری که اگرچه به برخی اندیشه‌هایش می‌توان نقد وارد کرد اما نمادی از نسل اول سخنرانان انقلاب بود که جوانان را دعوت به تفکر می‌کرد. مسئله‌ای که گمشده امروز جوانان انقلاب ...

اجتماعی پلیس فتای انتظامی کشور، راهکارایی را برای جلوگیری از هک شدن پیام‌رسان‌ها یا شبکه‌های اجتماعی کاربران، تشریح کرد.

موضوع امنیت غذایی پس از جنگ روسیه و اوکراین فقط مربوط به ایران نیست بلکه کشورهای عرب منطقه نیز با مشکلات عدیده ای مواجه شده اند. کشورهای عرب منطقه هم اکنون شرایط عادی را پشت سر نمی‌گذارند.

با پیگیری قضایی سازمان امور مالیاتی کشور، فردی که بدهی مالیاتی قطعی معوق به میزان ۶۰۰ میلیارد تومان داشت، مجرم مالیاتی شناخته شد و به دو سال حبس تعزیزی محکوم شد.

انگلیس سال گذشته قانونی برای محافظت از کودکان در فضای آنلاین اجرا کرد. این قانون شرکت های بزرگ فناوری را مجبور به تغییر رویه و ایجاد قابلیت هایی برای امنیت آنلاین کودکان کرده است.

اینستاگرام ابزارهای نظارتی والدین بر حساب های کاربری نوجوانان را انگلیس و ایرلند ارائه کرد.

۲ نوبت از اجرای کنسرت – نمایش «سی صد» که قرار بود از روز بیست و هفتم خرداد در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار شود، به تعویق افتاد.

فرصت یک روزه ثبت نام، ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک برای سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۲ امروز ۲۴ خرداد به پایان می رسد.

محمد میلانی می‌گوید تدریس فلسفه یا برگزاری کلاس‌های درس در اینستاگرام و پول گرفتن از مخاطبان بابت آن، کلاه‌برداری نوینی است که در جامعه فارسی‌زبان شیوع و سرایت پیدا کرده است.

امکان ثبت نام، ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک برای سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال ۱۴۰۱ برای بار دوم فراهم شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، کسب رتبه نخست در شاخص سلامت و رفاه رتبه بندی تاثیر تایمز ۲۰۲۲ را برای این دانشگاه افتخاری برای همه ایرانیان دانست.

نشست علمی مشترک میان اساتید ایرانی و هیئت ونزوئلا در جریان سفر مادورو به ایران در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

مالیات‌دهندگان آمریکایی، هزینه جنگ روانی بدون برنده علیه ملت ایران را می‌پردازند که منافع آن تنها به جیب غوغاس ...