آیا با تفکیک زباله ها در خانه می توانیم به محیط زیست کمکی کرده باشیم ؟ با ما باشید که پاسخ این سوالات برسید. در طول هر روز به میزان زباله‌های تولید شده به وسیله انسان ها افزوده می‌شود. همین مسئله باعث آلوده شدن منابع طب ...

اخذ عوارضی آزادراه‌های منتهی به مرز‌های غرب کشور زائران کربلا را گلایه‌مند کرد.

پرسه زدن سگ‌های ولگرد در کوچه پس کوچه‌های محله هلال احمر در شهر ری تهران اهالی این منطقه را نگران کرده است.

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور ضمن تکذیب برخی ادعاهای مطرح شده، گفت: انتشار این ادعاهای کذب اعتماد عموم مردم و داوطلبان آزمون‌های سراسری به نظام سنجش و آموزش کشور را نشانه رفته است.

در ادامه حملات علیه تیم جدید شهرداری تهران، برخی کاربران با انتشار فیلم کوتاهی مدعی پاسور بازی کردن مدیران شهرداری یک منطقه شدند.

برخی کاربران با انتشار فیلمی مدعی حمله به اتوبوس حامل زائران ایرانی در عراق شدند.

برخی کاربران و رسانه‌های معاند مدعی تحصیل دختر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در اروپا شدند.

طلاق می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد اما پژوهش‌ها نشان می‌دهد که اصلی‌ترین عوامل موثّر بر طلاق، در چهار دسته کلیِ «انتخاب نادرست»، «نقص دانش و مهارت همسران»، «عملکرد نامطلوب همسران» و «شرایط نامطلوب اقتصادی» خلاصه می‌شو ...

صرفه جویی در مصرف آب باید از خانواده ها شروع شود. در گام نخست اعضای خانواده معنای صرفه جویی را به هم آموزش دهند، اینکه چطور ظرف بشویند، حمام کنند، خودرو یا لباس‌شان را بشویند و مراقب باشند آب شرب هدر نرود. کارشناسان در ...

آزمون شفاهی شصت و نهمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و ششمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی در روزهای ۱۸ تا ۲۵ شهریورماه در تهران برگزار می شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از برگزاری آزمون های کتبی شصت و نهمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و ششمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی با حضور ۴ هزار و ۵۰۰ نفر خبر داد.

توئیتر دیروز اعلام کرد طی هفته‌های آینده قابلیت ویرایش متن توئیت ها را برای مشترکان پولی خود راه‌اندازی خواهد کرد، قابلیتی که کاربران سال‌ها در انتظار آن بودند.

رئیس سازمان بسیج اصناف و تجار کشور با تاکید براینکه رفع موانع برای بخش خصوصی هدف اصلی است، گفت: بازاریابی تیم تجاری ما در سوریه انجام شده و 13 شهریورماه نیز به عنوان پیشران شناسایی فرصت‌های اقتصادی عازم روسیه خواهد شد.

دبیرکل کانون کشوری پیشخوان دولت، همکاری با سازمان ثبت احوال، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... با فرآیندهای الکترونیکی در حال توسعه است تا شرایط بهتری برای خدمات‌رسانی به مردم ایجاد شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تایید اختلال در ارائه سرویس‌های اینستاگرام گفت: علت اختلال اینستاگرام در ایران قطع لینک اختصاصی وزارت ارتباطات بود.

ذیل اتاق فکر جوانان و نخبگان در وزارت علوم دو کمیته تدوین برنامه هفتم توسعه و تدوین منشور نخبگی تشکیل شد.

مالیات‌دهندگان آمریکایی، هزینه جنگ روانی بدون برنده علیه ملت ایران را می‌پردازند که منافع آن تنها به جیب غوغاس ...