مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش تهران گفت: تاکنون هیچ تعطیلی را به مناسبت ایام ماه رمضان برای مدارس اعلام نکرده‌ایم و شب‌های قدر نیز تغییر ساعت نخواهیم داشت.

تردیدی نیست که آموزش‌وپرورش مهم‌ترین، مطمئن‌ترین، سریع‌ترین، کم‌هزینه‌ترین، آسان‌ترین و دقیق‌ترین مسیر برای دستیابی به اهداف عالی و والای نظام اسلامی و تحقق گام دوم انقلاب است.

رامبد جوان با انتشار ویدیویی درباره حواشی به وجود امده برایش در نمایشگاه کتاب پاسخ داد.

مهریه‌ بالا بی‌احترامی به دختر است

عربستان همواره به عنوان رژیمی قبیله‌ای و حامی تروریسم شناخته شده است. این کشور که رفتار قرون وسطایی خود را هم در داخل کشور و هم در سطح منطقه دنبال می‌کند در سال‌های اخیر سعی کرده است تا شیعیان را به بهانه حمایت از تروریس ...

از حضرت محمد ـ صلّي الله عليه و آله و سلّم ـ مروي است كه: «شفاعت من ثابت است از براي هر كه اعانت كند ذرّيّه‌ي مرا به دست يا زبان يا با مال خود.»

سال ۱۳۹۸ مانند سال‌های قبل با برگزاری جایزه‌های ادبی همراه بود، که البته برگزاری مراسم پایانی برخی از آن‌ها عمدتا به‌دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

سید عباس صالحی در جدیدترین توئیت خود با اشاره به اقدامات بنگاه‌های خبری ضدایرانی نوشت: از ایرانیان خارج از کشور انتظار داریم که هرکدام یک رسانه باشند.

سری جدید سینما آی‌فیلم در سال جدید با بخش‌های متنوع و جذاب، مخاطبان آی‌فیلم را از اتفاقات روز سینمای ایران باخبر می‌کند.

داوطلبان در ایام منتهی به کنکور نیاز به چند ساعت استراحت دارند تا بتوانند مطالب را در مغز خود جمع بندی کنند.

یکی از همرزمان شهید سردار سلیمانی می‌گوید: هرچند در ایران نخبگان نظامی زیادی وجود دارد که کسی آن‌ها را نمی‌شناسد و گمنام هستند، اما «حاج قاسم» یکی از نخبگان استراتژیست جهانی بود.

"دستخط" آخر هفته به سراغ قائم‌مقام حزب‌الله لبنان رفته، "قیام قم" شبکه دو از قیام 19 دی مردم قم می‌گوید و فیلم سینمایی "یک تکه نان" آی‌فیلم را به آخر هفته می‌برد.

حسن روح‌ الامین هنرمند عرصه هنرهای تجسمی با انتشار پستی در اینستاگرام، به بیان ماجرای انگشتری پرداخت که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به او هدیه کرده است.

عسکری رئیس سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی در ورود به کرمان گفت: سریال سپهبد شهید قاسم سلیمانی ساخته می شود.