مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بانک رفاه ابزاری است برای آنکه در شرایط خاص، بتوانیم خدمات تأمین‌اجتماعی را استمرار بخشیم و افراد تحت پوشش سازمان را مدیریت کنیم.

«تالار هنر» بعد از اینکه به مدت ۴۵ روز اجرایی نداشته است، از امروز دوشنبه ۱۶ آبان میزبان اجرای نمایش «شاهزاده خانم و کلاغ‌های تاج طلا» می‌شود.

همزمان با اکران انیمیشن سینمایی «لوپتو»، سینما فلسطین تهران به‌عنوان «سینمای لوپتو» همراه با رویدادهای مختلف تفریحی ویژه کودکان از امروز دوشنبه ۱۶ آبان آغاز به کار می‌کند.

تفاهم نامه همکاری میان سازمان صنایع کوچک و سازمان زندان‌ها به منظور گسترش زمینه‌های همکاری آموزشی، مهارت آموزی، توانمندسازی و اشتغال و حمایت از کسب و کارهای خرد و زودبازده اقتصادی منعقد شد.

داروخانه ها برای خرید دارو از شرکت های پخش، نقدینگی کافی ندارند و این معضل می تواند منجر به ورشکستگی داروخانه های کوچک شود.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فرزندان شهدا و جانبازان طبق قانون برنامه ششم توسعه باید استخدام شوند.

نشست علمی گفتگوهای انتقادی مدیریت شهری و علوم انسانی در باب شهر به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: گلزار شهدای کرمان بهترین کلاس درس بصیرتی برای همه به ویژه نسل جوان، نوجوان و دانش آموزان ما است و با شهدا عهد بستیم که پاسدار راه آنها باشیم.

فیلم جدید «گودزیلا» سال آینده از کمپانی توهو ژاپن اکران می‌شود.

محققان آلمانی که بیش از ۱۰۰۰ بیمار را در یک مطالعه جدید دنبال کردند، پی بردند در افراد چاق مبتلا به ام اس احتمالاً ناتوانی مرتبط با این بیماری به سرعت تشدید می شود.

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که مغز بسیار انعطاف‌پذیرتر از آن چیزی است که قبلاً تصور می‌شد و می‌تواند در طول درمان افسردگی شدید به سرعت تغییر کند.

شبکه خبری بلومبرگ گزارش داد که ایلان ماسک، مالک جدید شرکت آمریکایی توییتر و ثروتمندترین فرد جهان، قصد دارد حدود نیمی از کارکنان این رسانه اجتماعی را به منظور کاهش هزینه‌ها اخراج کند.

سوابق تحصیلی با ۴۰ درصد تاثیر قطعی در کنکور ۱۴۰۲ از اهمیت زیادی برخوردار است. ضرایب سوابق تحصیلی برای دیپلمه های نظام جدید و قدیم متفاوت است و داوطلبان باید به آن توجه کنند.

چهارمین رویداد انیمیشن «رویازی» به همت مرکز انیمیشن سوره و با شعار «رویاهاتو زندگی کن» با پرتاب 12 طرح راه یافته به مرحله نهایی، در سالن سوره حوزه‌هنری برگزار شد.

جی‌ئی‌سی‌اف از هدف اصلی خود فاصله گرفته است، کاهش ۱۲ درصدی ورودی به مخازن نسبت به سال گذشته،ناترازی برق مدیریت شد و دوران طلایی روابط ایران و روسیه از مهمترین تیتر اخبار در هفته جاری بودند.

حمایت از کسب و کارها در بسته تشویقی دولت برای کوچ به پلتفرمهای داخلی یک اقدام مهم ولی ناکافی است و باید حمایته ...