وزیر خارجه ایران به حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: «آمریکا از بزرگترین تروریست منطقه حمایت می‌کند و آن اسرائیل است».

فتوای حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب درباره نوع پوشش مقابل کودک ممیز را در این مطلب بخوانید.

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: قانون درباره مستمری بگیران تامین اجتماعی وکارگران، ساز وکاری مشخص کرده که پیگیری افزایش حقوق این عزیزان خارج از اختیار من است.

یک نماینده تهران می‌گوید: ما از حاکمیت، سپاه و بسیج انتظار داریم قدر این وحدت و یکپارچگی را بدانند و این وحدت فقط وقتی در حوزه سیاست خارجی به آن نیاز است، نباشد؛ بلکه در زمان انتخابات، رعایت حقوق مردم و حقوق شهروندی و اح ...

یکی از تحلیلگران مسائل امنیتی، توئیتی در ارتباط با اقدامات جنگجویانه آمریکا در عراق منتشر کرد.

‏یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که رییس جمهور آمریکا با تاکتیک فرار رو به جلو قصد جنگ افروزی علیه کشورمان دارد.

رئیس جمهور آمریکا با فراخواندن مقامات ایرانی به تماس با او، مدعی شد شرایط رفع تحریم‌ها علیه ایران منوط به گفت‌وگوی دو طرف است.

حزب اعتماد ملی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی کارگر عنوان‌کرد که دولت موظف است برای جلوگیری از بحران‌های اجتماعی، با بسته‌های حمایتی از تولیدکنندگان داخلی، برای افزایش حقوق کارگران و پیشگیری از اخراج آنها اقدام کن ...

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و سومین نماینده قم در مجلس دهم به ویروس كرونا مبتلا شد.

هیئت دولت در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری، آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه‌گذاری مردمی را به تصویب رساند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ به تشریح جلسه این کمیسیون پرداخت.

مهاجران افغانستانی مقیم سرخه مراسم بزرگداشتی ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بر‌پا کردند.

اگر نیروی قدس سپاه پاسداران بتواند این منطقه را تبدیل به عمق راهبردی جمهوری اسلامی ایران کند، در کنار منافع امنیتی، ایران شریک منافع اقتصادی قاره آفریقا نیز خواهد شد. این شاید اصلی‌ترین ماموریت نیروی قدس در دوره سردار قا ...

سخنگوی دولت گفت: صبح امروز سپاه پاسداران پاسخ موعود را محقق کرد و همچنین از سپاه برای این عملیات دقیق سپاسگذار هستیم که با قدرت تمام، مرکز تروریسم دولتی آمریکا مورد هدف قرار گفت.

یک الگوی آرمانی صورت‌های معقول پدیده‌های مختلفی است که اساس آن تشدید یا اغراق در باره برخی خصوصیات یا ویژگیه ...