یمن: حملات متجاوزان مانع از انجام وظیفه انسانی ما در برابر فلسطین نخواهد شد

وزات خارجه یمن حملات آمریکا و انگلیس به مواضعی در این کشور را محکوم و تأکید کرد که حملات متجاوزان مانع از انجام وظیفه انسانی ما در برابر فلسطین نخواهد شد
- اخبار بین الملل -

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن بامداد دوشنبه در واکنش به حملات نظامی آمریکا و انگلیس به مناطقی در یمن گفت که تداوم این حملات بیانگر تصویر واضحی از شکست شورای امنیت در انجام مسئولیت‌های خود است.

در این بیانیه همچنین تأکید شده است که حملات آمریکا و انگلیس در راستای سرپوش گذاشتن دائمی بر جنایت‌های صهیونیست‌ها در حق غیرنظامیان غزه است.

وزارت خارجه یمن همچنین گفت که این حملات هرگز جمهوری یمن را از تداوم عمل به وظایف انسانی و اخلافی خود در برابر مردم فلسطین نخواهد شد.

آمریکا و انگلیس بامداد امروز دوشنبه مناطقی را در استان‌های صعده و الحدیده را هدف حملات غیرقانونی خود قرار دادند که بنا به گفته منابع رسمی در صنعاء، صنعاء چهار مرتبه و الحدیده هشت باز هدف قرار گرفته است.

فرماندهی ستاد مرکزی آمریکا (سنتکام) با انتشار ویدیو فوق اعلام کرد که در تجاوز نظامی امشب خود به اهدافی در استان‌های الحدیده و صعده، از سه ناو استفاده شده است.

 

.

 

حملات آمریکا و انگلیس به شمال غرب یمن

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار