یمن|تقویت بازدارندگی در برابر عربستان؛ رونمایی قریب‌الوقوع انصارالله از نوع جدید موشک‌های بالستیک

یک مقام نظامی یمنی در صنعاء اعلام کرد که یمنی‌ها به زودی نوع جدیدی از موشک‌های بالستیک را رونمایی می‌کنند.
- اخبار بین الملل -

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری المسیره «عبدالله بن عامر» معاون مدیر اداره ارشاد معنوی یمن در خصوص عملیات نظامی گسترده در عمق خاک عربستان و هدف گیری پایگاه‌های نظامی و مراکز مهم در «أبها» و «جیزان» و «نجران» با موشک‌های بالستیک و هواپیماهای مسیریاب اعلام کرد :امروز ما در برابر یک عملیات بزرگ در عمق عربستان سعودی هستیم٬ ما همواره تنها یک موشک بالستیک پرتاب می‌کردیم و امروز از چندین موشک و پهپاد استفاده کردیم.

وی تصریح کرد که همه اهداف ما،نظامی بود و این عملیات در پاسخ به تجاوزات دشمن انجام شد.

سرتیپ عبدالله بن عامر خاطرنشان کرد که محاصره دشمن ضد یمن شدیدتر شده و نیروهای مسلح وظیفه دارند به منظور شکست این محاصره عملیات‌های نظامی انجام دهند.

صنعاء: برد موشکی و پهپادی یمن، دشمن را غافلگیر خواهد کرد مصاحبه|حمید رزق: عملیات مأرب سرآغاز آزادسازی دیگر استانهای یمن است/ تسخیر پایگاه متجاوزان با کمترین خسارتارزیابی سعدالله زارعی از تحولات یمن: آزادسازی مأرب در آینده‌ای نزدیک؛ زمان برای آتش‌بس دیر استیمن|حملات پهپادی و موشکی گسترده به پایگاه‌های نظامی و تأسیسات راهبردی عربستان در جیزان، نجران و عسیر

وی تاکید کرد که هدف استراتژیک نیروهای مسلح یمن توقف تجاوزات دشمن و شکست محاصره است. عملیات‌های ما کورکورانه نبوده و غیرنظامیان را مورد هدف قرار نمی‌دهیم؛ اما سردرگمی سامانه‌های دفاعی دشمن منجر به تلفات در میان خودشان می‌شود. ما اسنادی در اختیار داریم که ثابت می‌کند جنگنده‌‌های ائتلاف متجاوز سعودی پارکینگ فرودگاه «ابها» را بمباران کرده‌اند.

معاون مدیر اداره ارشاد معنوی یمن ادامه داد که همچنین نوع جدیدی از موشک‌های بالستیک را در زمانی نزدیک و مناسب رونمایی خواهیم کرد.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار