امروز اتفاق افتاد؛

پیشروی ارتش سوریه در صحرای شرقی استان «حماه»

نیروهای ارتش سوریه امروز جمعه در جریان درگیری با تروریست های تکفیری موفق به پیشروی در صحرای شرقی استان «حماه» شدند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از العهد، نظامیان ارتش سوریه همچنان به پیشروی های خود در نقاط مختلف این کشور در نبرد با تروریست های تکفیری ادامه می دهند. نیروهای سوری پیشروی‌هایی را در استان حماه محقق ساخته اند.

بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش سوریه در ادامه درگیری ها با تروریست های تکفیری موفق شدند در صحرای شرقی استان حماه پیشروی کنند. این درحالی است که در حومه استان های حمص و دیرالزور نیز درگیری ها میان دو طرف همچنان ادامه دارد.

پیشتر منابع نظامی سوری اعلام کردند که مقادیر زیادی سلاح از بقایای تروریست ها در حومه غربی استان درعا کشف و ضبط شده است. این منابع اعلام کردند: مقادیر زیادی سلاح‌های سبک و متوسط همراه با مهمات روز چهارشنبه توسط مقامات ذیصلاح در استان درعا کشف و ضبط شد.

یک فرمانده امنیتی بدون اشاره به تعداد سلاح‌های کشف شده به خبرنگار سانا گفت: این سلاح‌ها که تعداد آن‌ها چشمگیر و بسیار متنوع است قرار بود توسط تروریست‌ها به صوررت قاچاق به فروش برسد اما با همکاری ثمربخش بین مقامات ذی ربط و مردم استان درعا به هنگام بازرسی از مزارع حومه غربی این استان کشف و ضبط شد.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار