پدری: رؤیای قهرمانی ما همچنان ادامه دارد/ متشکرم کروس!

هافبک 21 ساله تیم ملی فوتبال اسپانیا با انتشار پیامی از تونی کروس بابت پیامی که به او داده بود، تشکر کرد.
- اخبار ورزشی -

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، پدری در جریان برتری 2 بر یک جمعه شب تیم ملی فوتبال اسپانیا مقابل آلمان در مرحله یک‌چهارم نهایی یورو 2024 پس از تکل تونی کروس به دلیل مصدومیت از ناحیه زانوی چپ، شانس ادامه حضور در این رقابت‌ها را از دست داد. پس از آن بازی تونی کروس که پس از حذف آلمان از یورو 2024 به طور رسمی اعلام بازنشستگی کرد، با انتشار پیامی در اینستاگرام از پدری عذرخواهی و برای او آرزوی بازگشت هرچه سریعتر به میادین فوتبال را کرد.

هافبک 21 ساله بارسلونا و تیم ملی اسپانیا که انتظار می‌رود حدود یک ماه به دور از میادین فوتبال باشد، با انتشار پیامی در حساب کاربری رسمی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» نوشت: برای یورو به آلمان آمدم و تا آخر به کارم ادامه خواهم داد (اشاره به ماندنش در کنار تیم) چون شک نکنید که این رؤیا (قهرمانی) همچنان ادامه دارد. این هفته وقت آن است که شادی و به روشی متفاوت به این خانواده بزرگ کمک کنیم. سخت‌ترین لحظه گذشت و راه بازگشت شروع شده است تا به زودی با بارسا در اوج باشیم».

ناگلسمان: کاری دشوار برای انتخاب جانشین کروس خواهیم داشت

وی در  ادامه پیام خود خطاب به هافبک رئالی تیم ملی آلمان نوشت: «تونی کروس! بابت پیامت متشکرم. فوتبال همین است و چنین چیزهایی ممکن است رخ دهد. دوران حرفه‌ای تو و رکوردهایی که ثبت کردی، برای همیشه باقی خواهد ماند».

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار