وعده صادق یکی از رویداد‌های فرهنگی هنری کشور خواهد شد

حجت‌الاسلام علی نادری، معاون فرهنگی و عملیات روانی نیروی هوافضای سپاه گفت: اتفاقات بزرگی در غرب آسیا روی داد که تحول اساسی در جناح‌بندی سیاسی روی داد که از ماجرای طوفان الاقصی شروع شد و پس از آن رژیم صهیونیستی تمام خطوط قرمز بشری را رد کرد تا این شکست را جبران کند.

وی ادامه داد: این اقدامات دیوانه‌وار او توسعه پیدا کرد و در باریکه غزه کمتر از سیصد روز گذشته به اندازه جنگ جهانی دوم سر مردم غزه بمب ریخت و هر جنایتی که توانست مرتکب شد. همین دیروز برای آزادی چهار اسیرش بیش از ششصد نفر را مجروح کرد. هر چند با همه تکاپویش نتوانسته این شکست را جبران کند.

نادری گفت: امروز دانشجویان در آمریکا درصدد این هستند که فلسطین را به‌عنوان یک کشور رسمیت بشناسند. این حرکت نشان داد که رژیم صهیونیستی نتوانسته با کودک کشی عواطف بشری را از بین ببرد.

معاون فرهنگی و عملیات روانی نیروی هوافضای سپاه عنوان کرد: تا دیروز چند کشور پشتیبان فلسطین بود، اما امروز همه کشور‌ها در حمایت فلسطین به پا خاستند و تنها چند کشور در کنار مردم فلسطین نیستند. دنیا با مردم مظلوم فلسطین همراه است.

وی افزود:  جمهوری اسلامی هم بعد از آزاری که از اسراییل دید، قرار شد ضرب شصتی به آنها نشان دهد. هر چند عده‌ای شروع به زمزمه کردند که جمهوری اسلامی کاری نمی‌کند، اما عملیات وعده صادق اتفاق افتاد و کشوری که همیشه در حالت تهاجم بود در یک هفته در لاک دفاعی فرو رفت و پس از شروع عملیات وعده صادق تمام مخاطبانشان را پای رسانه‌ها نشاند تا شاهد قدرت‌نمایی جمهوری اسلامی باشند.

ابوالفضل همراه، بازیگر، نویسنده و کارگردان تئاتر گفت:وعده صادق یکی از رویداد‌های فرهنگی هنری کشور خواهد شد که رقابتی است که بخش‌های مختلفی دارد، محور‌های متعدد همچون وعده صادق دستاورد‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، وعده بیداری ملت‌ها، وعده صادق و استقبال هنری از غزل مقام معظم هنری، سردار شهید حاج حسن تهرانی مقدم که پدر صنعت موشکی است که به چهل سالگی آن توجه خواهد شد.

وی افزود :بخش دلنوشته و داستان هم خواهیم داشت که هر بخش دبیر خودش را دارد.همچنین در بخش‌هایی هنر‌های تجسمی، سرود موسیقی، پادکست و استنداپ از بخش‌های تشکیل‌دهنده رویداد هنری وعده صادق است و دبیری علمی آن را عبدالحمید قدیریان و دبیر اجرایی آن یوسفی است و مشاور هنری آن شاه حسینی، دبیر فرهنگستان هنر است.

همراه عنوان کرد: در هنر مقاومت فعال هستند. در این راستا در سطح کشور بر آنیم از جوانان هنرمندان فعال در کانون مساجد بهره بگیریم و از فردا جمع‌آوری آثار را تا سی تیر داریم که ارسال آثار از طریق سایتی است که نشانی آن گفته خواهد شد و دیگری پلتفرم شبکه‌های اجتماعی است و داوری آثار در شهریور اتفاق می‌افتاده و اختتامیه در اواخر شهریور یا اوایل مهرماه برگزار می‌شود.

 

باشگاه خبرنگاران جوان فرهنگی هنری رادیو تلویزیون
اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار