واکنش کهنه سربازان آمریکایی به دروغ بایدن درباره خدمت در ارتش

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، در سخنرانی خود در کاخ سفید به مناسبت روز استقلال، گفت که در میدان‌های نبرد حضور داشته است.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از فاکس نیوز، کهنه سربازان آمریکایی از رئیس جمهور این کشور انتقاد کردند، زیرا او هرگز در ارتش خدمت نکرده است.

درین سلنیک، مشاور سابق امور کهنه سربازان در کاخ سفید، گفت: «همیشه حالت بدی است که یک سیاستمدار سعی می‌کند خود را به گونه‌ای نشان دهد که در ارتش خدمت کرده و به نحوی خدمت خود را با مردان و زنانی که در ارتش آمریکا خدمت می‌کنند یکسان بداند.»

وی با بیان اینکه جو بایدن هر بار که صحبت می‌کند، از خودش می‌گوید، اضافه کرد: «فقط در مورد سربازان صحبت کنید، به فکر کشور باشید، همه چیز را به خودتان نسبت ندهید.»

پیش از این مشخص شده بود که بسیاری از اعضای حزب دموکرات در کنگره آمریکا نگران وضعیت جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و بخت اندک او ​​برای شکست رقیبش دونالد ترامپ هستند.بایدن، مسن‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ ایالات متحده، اغلب با گاف هایش به مخالفان سیاسی خود دلایلی می‌دهد که به توانایی‌های شناختی او شک کنند. جمهوری خواهان از این موضوع در یک مبارزه دو حزبی برای زیر سوال بردن توانایی بایدن برای رهبری مؤثر ایالت استفاده می‌کنند.

مترجم: اعظم پورکند

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار