مقام انصارالله: عربستان فهمیده توان مقابله با موشک های ما را ندارد

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن به عربستان درباره تداوم محاصره ملت یمن هشدار داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از ایسنا، محمد البخیتی، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با اشاره به عملیات نظامی شنبه شب ارتش یمن در عمق خاک عربستان، اظهار کرد: این عملیات با عملیات‌های گذشته تفاوت داشت و اهداف و مواضع مهم تعیین شده به دقت هدف قرار گرفته شدند.

وی خاطرنشان کرد: عربستان متوجه شده است که قادر به هدف قرار دادن توان موشکی ما نیست و اهداف مهمی در عمق خاک عربستان هدف قرار گرفتند.

البخیتی ادامه داد: عملیات ما تا زمان توقف تجاوزگری و رفع محاصره یمن ادامه خواهد یافت و پس از آن ما آماده بررسی راه حل سیاسی خواهیم بود.

وی خواستار دور شدن غیر نظامیان از مواضع نظامی عربستان شد و گفت: ما حق هدف قرار دادن این مواضع را داریم؛ چراکه عربستان از ابتدای آغاز تجاوز علیه ملت یمن هزاران غیر نظامی را به قتل رسانده و ما نسبت به جان و زندگی غیرنظامیان حساس هستیم.

این مقام یمنی ادامه داد: محاصره یمن خطرناک‌تر از تجاوز نظامی مستقیم است و دولت جدید آمریکا خواستار توقف محاصره علیه کشور ما نشده است و درمقابل از ما می‌خواهند که جنگ را متوقف کنیم.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن شنبه شب طی عملیاتی با موشکهای بالستیک و هواپیماهای بدون سرنشین اهداف حیاتی در شهرهای عربستان از جمله ریاض را هدفگیری کردند.

سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن با انتشار پیامی در توییتر در این باره نوشت که عملیات بزرگ رزمندگان یمنی در عمق خاک عربستان سعودی تحت عنوان «عملیات توازن بازدارندگی پنجم» انجام شد.

انتهای پیام

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار