مدیر امور طلاب حوزه علمیه خراسان معرفی شد

مدیر حوزه ریاست حوزه علمیه خراسان، مدیر امور طلاب حوزه علمیه خراسان را منصوب کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرگزاری مهر، ‌حجت‌الاسلام محمد میرزایی مدیر حوزه ریاست حوزه علمیه خراسان حجت‌الاسلام سید ابوالفضل کاظمی را به عنوان مدیر امور طلاب حوزه علمیه خراسان معرفی کرد.

در حکم حجت‌الاسلام کاظمی آمده است: حوزه علمیه کهن خراسان با پیشینه سترگ، مهد پرورش عالمان فرهیخته و دین‌پژوهان توانمند بوده است، تقویت این ‌ظرفیت و بهره‌برداری از آن برای تحقق اهداف و رسالت حوزه علمیه خراسان، نیازمند برنامه‌ریزی عالمانه است. ‌

با استعانت از پروردگار متعال و بنا به تخصص، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به مدت یک سال شما را به عنوان «مدیر امور طلاب» منصوب می‌نمایم. ‌

امید است با در نظر گرفتن ضوابط و مقررات بالادستی و سیاست‌های ابلاغی شورای عالی، آیین نامه‌ها و ‌دستورالعمل‌های مرکز مدیریت و بهره‌گیری از توان علمی و تجربه صاحب‌نظران، کارشناسان و نخبگان، در انجام ‌وظایف محوله، نهایت سعی و تلاش خود ‌را مبذول دارید. ‌

شایسته است این مهم با رعایت محورهای ذیل محقق و زمینه رضایت پروردگاه متعال و حضرت ولی عصر(عج) را فراهم آورد:

۱. شناسایی نخبگان و طلاب صاحب مهارت و تخصّص و تهیه بانک اطلاعات جامع(سوابق عملی، اجرایی و سیاسی) از دانش آموختگان حوزه علمیه خراسان و تهیه طرح و برنامه مناسب جهت حمایت بلند مدت از آنان.

۲. برقراری ارتباط مستمر با مراکز و دستگاه‌های متقاضی و شناسایی مراکز و مؤسسات دولتی و مستقل و ظرفیت شناسی و شناسایی قابلیّت‌های کمّی و کیفی محیط کار و ایجاد امکان بهره‌مندی طلاب و فضلا از فرصت‌های شغلی.

۳. پیگیری شهریه عمومی، هدفمند و کمک هزینه اجاره و خرید مسکن طلاب حوزه علمیه خراسان طبق آیین نامه‌ها و ابلاغیه‌های ارسالی از دفتر مقام معظم رهبری مدظله العالی و پالایش و بروز رسانی اطلاعات طلاب.

۴. برگزاری دوره‌های مهارت آموزی برای طلاب حوزه علمیه خراسان و ارتقاء و توسعه تجهیزات و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری آموزشی آموزشگاه فنی و حرفه‌ای.

۵. هماهنگی و ارتباط مستمر با حوزه‌ی نظام وظیفه(ناجا) ستاد کل نیروهای مسلح برای صدور معافیت تحصیلی و کارت پایان خدمت و تسریع در صدور مجوز خروج از کشور مخصوصا در ایام اربعین حسینی.

توفیق شما را در انجام این مسئولیت و پیشبرد اهداف حوزه علمیه خراسان ازدرگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم. ‌

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار