فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

دشمن مقابل اقتدار ملت ایران ناتوان و زمین گیر شده است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی و ملت ایران ناتوان و زمین گیر شده است.

 به گزارش ذاکرنیوز، سردار محسن کریمی صبح شنبه در نشست شورای اداری شهرستان زرندیه اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی امروز قلمرو نفوذ مکتب امام خمینی (ره) به اعماق جغرافیای عالم گسترش پیدا کرده و دشمن در اراده‌ها و نقشه‌های خود علیه ملت ایران در بخش‌های مختلف با شکست جدی مواجه شده است.


فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و حرکت در گام دوم تمدنی است و به برکت تفکر و هدایت‌های امامین انقلاب اسلامی توازن اقتدار به نفع اسلام ناب محمدی (ص) و انقلاب اسلامی تغییر پیدا کرده است.


وی با اشاره به اینکه دشمن در حوادث اخیر به دنبال زیرسوال بردن اعتماد به نفس ملت ایران و خدشه به باور مامی توانیم جوانان بود، گفت: دشمنان تهی کردن جامعه از معنویت و ارزش‌های اسلامی را مد نظر قرار داده بودند که البته با هوشیاری ملت و بصیرت جوانان با شکست جدی مواجه شد.


کریمی افزود: دشمن از اقتدار و گسترش نفوذ انقلاب اسلامی عصبانی است و نمی‌خواهد ایران قوی و مستقل شکل بگیرد و البته به برکت جوانان و فرزندان غیور ملت که در عرصه‌های مختلف مقابل دشمنان صف به صف ایستاده‌اند و اراده دشمنان را بسته‌اند و در واقع دشمنان مقابل اقتدار انقلاب اسلامی و ملت ایران ناتوان و زمین گیر شده است.


وی ادامه داد: ملت ایران در حوادث اخیر نشان دادند به بیگانگان و دشمنان اعتمادی ندارند و این نشان از وفاداری و پایبندی ملت ایران به عهد خود با شهدا و امامین انقلاب است و مردم نشان دادند مصمم در ادامه مسیر انقلاب و به دنبال استقلال هستند و لذا مردم اجازه حاکم شدن اراده دشمنان در این کشور را نخواهند داد.


فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: در طول انقلاب اسلامی به برکت معنویت و بسیج مردمی که از ابتکارات امام خمینی (ره) در کشور است تمام محدودیت‌ها و توطئه‌های دشمنان رفع و خنثی شده است و به برکت انقلاب اسلامی اقتدار ملت ایران بر محاسبات و راهبردهای جبهه استکبار غلبه کرده است.


وی با بیان اینکه مردم از مسئولین انتظار خدمت صادقانه و پیگیری مطالبات و خواسته‌ها را دارند، گفت: لذا انتظار می‌رود همه مسئولین خدمت به مردم و رفع مشکلات را به عنوان عمل صالح بدانند و تمام قد خود را وقف مردم و کشور کنند.


کریمی افزود: امروز حضور پرشور جوانان در عرصه‌های مختلف بسیار امید بخش است و نشان از آینده‌ای روشن، درخشان و امیدوار کننده دارد و شور و اشتیاق جوانان امروز برای خدمت به کشور نشان از این دارد پرچم شهدا و رزمندگان همچنان برافراشته است و به فضل الهی جوانان تاریخی پرافتخار رقم خواهند زد.


وی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین وظایف امروز دستگاه‌های دولتی و نهادها و البته دانشگاهیان، نخبگان و آحاد مردم تبیین خلاقانه حماسه‌ها، پیشرفت‌ها و واقعیت‌ها برای جوانان است و جهاد تبیین باید جدی گرفته شود و از همه ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کرد.‌

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار