همزمان با پیشروی‌های مقاومت؛

جنگنده‌های سعودی مناطقی از «مأرب» را به شدت بمباران کردند

همزمان با پیشروی های گسترده نیروهای مقاومت یمن در نبرد «مأرب» جنگنده های سعودی مناطقی در این شهر را به شدت بمباران کردند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سلسله حملات تجاوزکارانه جنگنده های سعودی در نقاط مختلف یمن همچنان ادامه دارد. جنگنده های سعودی همزمان با پیشروی نیروهای مقاومت در جبهه مأرب، این شهر را به شدت بمباران کردند.

بر اساس این گزارش، هدف اصلی سعودیها از بمباران گسترده شهر مأرب ممانعت از تداوم پیشروی های نیروهای مقاومت در این شهر بوده است. با این حال، آخرین گزارش ها حاکی از آن است که نیروهای یمنی در نقاط مختلف مأرب در حال پیشروی هستند.

گفتنی است، نیروهای مقاومت یمن تاکنون در جریان نبرد مأرب دستاوردهای میدانی بزرگی را محقق ساخته‌اند. در همین ارتباط، اعلام شد که نیروهای یمنی در منطقه «رغوان» واقع در غرب شهر مأرب پیشروی‌های بزرگی را رقم زده‌اند.

در حال حاضر عربستان سعودی به دلیل عملیات‌های برق آسای نیروهای یمنی در شهر مأرب با فشار گسترده‌ای مواجه شده است. افزایش فشارها از سوی نیروهای مقاومت یمن موجب شده است تا سعودی‌ها تمام تلاش خود برای اعزام مزدوران از نقاط مختلف یمن به مأرب را به کار بندند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار