توسعه استان تهران با درون‌زایی بودجه 1400 محقق می‌شود

گروه استان‌ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: در سال 1400 با توجه به درون‌زا بودن بودجه و اختصاص آن‌ به پروژه‌های عمرانی و زیرساختی انجام فعالیت‌های اقتصادی و درآمدهای مالیاتی توسعه استان تهران را به دنبال دارد.
- اخبار استانها -

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از بهارستان، مسعود شفیعی صبح امروز در نشست شورای اداری شهرستان بهارستان با اشاره به افزایش 40 درصدی اعتبارات هزینه‌ای اظهار داشت: در لایحه بودجه 1400 اعتبارات هزینه‌ای 40 درصد افزایش دارد که این میزان از افزایش در  بخش‌های دولتی و اجرایی بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: رشد 40 درصدی اعتبارات هزینه‌ای به منظور افزایش حقوق، جبران خدمت و پرداخت فوق‌العاده کارکنان دولتی صورت گرفته که در مهار سیر تورمی مؤثر است.

شهردار تبریز: بودجه 1400 شهرداری با محوریت حفاظت از میراث فرهنگی تدوین می‌شود320 هزار میلیارد تومان کسری تأمین مالی در بودجه 1400بررسی بودجه 1400 در میزگرد تسنیم|لایحه بودجه با امید به مذاکره بسته‌ شده است / نقطه تاریک بودجه کجاست؟

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران در ادامه گفت: در سال 1400 با توجه به درون‌زا بودن بودجه و اختصاص آن‌ به پروژه‌های عمرانی و زیرساختی فعالیت‌های اقتصادی و درآمدهای مالیاتی در استان‌ و شهرستان‌ها توسعه استان تهران را به دنبال دارد.

شفیعی تصریح کرد: در شهرستان بهارستان تنها یک پروژه ملی فاضلاب شهری تعریف شده است که 57 میلیارد تومان اعتبار اولیه به آن تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه در سال جاری برای پروژه‌های شهرستان بهارستان 34 میلیارد تومان تأمین اعتبار شده است گفت: نیازهای شهرستان بهارستان نسبت به جمعیت آن در تخصیص اعتبارات برای ایجاد زیرساخت‌ها بیش از اعتبارات فعلی است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران بیان کرد: منابع ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها منابع قابل توجهی است لذا باید توسط فرمانداری‌ها در مسیر توسعه محور قرار گیرد.

شفیعی بیان کرد: در حوزه بهداشت و درمان تعریف پروژه ملی و مجتمع درمانی متمرکز در بهارستان بسیار حائز اهمیت که مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و شهرستان بهارستان می‌توانند مطالبه و پیگیری کنند.

وی در پایان به بستر و فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی در شهرستان با این تراکم جمعیتی در جهت کاهش آسیب‌ها تاکید و خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت و مشارکت‌پذیری پروژه‌ها در بخش خصوصی که در تبصره 19 مورد توجه قرار گرفته است استفاده و از آن‌ها بهره‌مند شد.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار