با هدف کسب آراء بیشتر در انتخابات؛

ترامپ: دیگر ناقل کرونا نیستم!/ باید از زیرزمین خارج می‌شدم

رئیس جمهور آمریکا امروز یکشنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز بدون ارائه مستندات پزشکی معتبر ادعا کرد: دیگر کرونا ندارم. به نظر می‌رسد اکنون در برابر بیماری کرونا ایمن شده‌ام!

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز یکشنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز بدون ارائه مستندات پزشکی معتبر ادعا کرد: دیگر کرونا ندارم. به نظر می‌رسد اکنون در برابر بیماری کرونا ایمن شده‌ام!


رئیس جمهور آمریکا در ادامه این مصاحبه تلفنی ادعا کرد: دیگر ناقل کرونا نیستم و در برابر آن مصون هستم! به نظر می‌رسد که (در برابر بیماری) مصون شده‌ام. بنابراین، می‌توانم از زیرزمین خانه خیلی دور شوم! البته در هر صورت این کار را می‌کردم و انجامش دادم؛ زیرا برای اداره کشور باید از زیرزمین خارج شد.


وی با هدف ادامه کارزار انتخاباتی خود با هدف کسب آرای مردم و ترمیم وجهه مخدوش جمهوریخواهان اضافه کرد: به نظر می‌رسد که برای مدت کوتاهی، طولانی و شاید هم برای همه عمر، مصون شده باشم. هیچ کسی واقعاً نمی‌داند. بنابراین، رئیس جمهور آمریکا در وضع بسیار خوبی برای ادامه مبارزه انتخاباتی قرار دارد.


این درحالیست که تا کنون هیچ سند پزشکی در خصوص بهبود کامل وی پس از ابتلا به کرونا مطرح نشده است.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار