سردار سنایی راد:

ترامپ با روحیه کاسب کارانه خود، قبر کنی و تابوت سازی را در آمریکا رونق می‌دهد

معاون سیاسی عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: ترامپ که روحیه کاسب کارانه دارد درصورت حماقت دوباره قبر کنی و تابوت سازی را در این کشور رونق می‌دهد.

ترامپ با روحیه کاسب کارانه خود، قبر کنی و تابوت سازی را در آمریکا رونق می‌دهدبه گزارش ذاکرنیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار رسول سنایی راد؛ معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در برنامه جهان سیاست گروه سیاسی رادیو ایران با اشاره به تهدیدات چند روز اخیر مقامات آمریکایی عنوان کرد: ترامپ که روحیه کاسبکارانه‌ای دارد در صورت تکرار حماقت خود به دو صنعت تابوت سازی و قبرکنب در این کشور رونق خواهد داد.


او افزود: آمریکایی‌ها عادت دارند تا برای ضربه زدن به ملت‌ها و کشور‌ها از ائتلاف با دیگران استفاده کنند، اما حماقت اخیر اکنون بسیاری از متحدان آنان همچنین که گفت آنان همچون انگلیس که گفته ما فقط ضامن حفظ جان نظامیان خود هستیم در ایجاد ائتلاف به شدت زیر سوال برده به گونه‌ای که حتی سودی‌ها که متحد صمیمی آمریکا در منطقه است خودش را کنار کشیده است.


سردار سنایی خاطرنشان کرد: سامانه‌های آمریکایی که در اختیار رژیم صهیونیستی است در جنگ‌های این رژیم با مقاومت فلسطین و لبنان در برابر راکت‌های آن‌ها ناکارآمد بود تا چه برسد به موشک‌های قدرتمند و پیشرفته جمهوری اسلامی ایران که از سطح فانوری بالاتری برخوردار است.اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار