تقدیر بنیاد های فرهنگی

تجلیل از احمدرضا درویش در بنیاد فرهنگی روایت فتح

رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح به‌پاس ۳۰ سال اهتمام و تلاش در تولید آثار ارزشمند در سینمای انقلاب اسلامی از احمدرضا درویش تجلیل کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، سیدمحمد یاشار نادری رئیس بنیاد از احمدرضا درویش به‌پاس ۳۰ سال اهتمام و تلاش در تولید آثار ارزشمند سینمای انقلاب اسلامی، روز گذشته (شنبه ۲۲ تیرماه) با لوح تقدیر همراه با قطعه فرشی از حرم مطهر امام رضا (ع) تجلیل کرد. 

در متن تقدیرنامه که با امضای رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح اهدا شد، خطاب به درویش آمده است: جنابعالی برآمده از نسل هنرمندانی هستید که راه خود را در مسیر پر امید و پر خیروبرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یافته‌اید. هنرمندانی که در این گذار اندیشه‌ورز فرهنگ و هنر، همواره آثاری را خلق نمودند که علاوه بر ماندگاری و تأثیرگذاری شگرف، تلنگری هوشمندانه به بخشی از جامعه کرخت و خنثی‌شده سینمای ایران زده و یادآوری کردید که می‌توان هنر، هویت و حتی شناسنامه را به آثار انقلاب و دفاع مقدس گره‌زده و آن را هنرمندانه به سپهر هنر عاشورایی بدل کرد و چه افتخار و مدالی والاتر و بالاتر از آن‌که سابقه کاری شما تماماً مزین به آثار شاخص سینمای انقلاب و دفاع مقدس همراه بامعرفت حسینی درهم‌تنیده شده‌اند.

در پایان این تقدیرنامه می‌‌خوانیم: به‌پاس بیش از ۳۰ سال فعالیت مؤثر و جریان ساز در سینمای انقلاب اسلامی و ضمن آرزوی موفقیت و توفیقات روزافزون حضرت‌عالی بی‌صبرانه منتظر آفرینشی تازه از شما بر پرده نقره‌ای هستیم. بی‌تردید تلاش جهادگرانه شما در مقاطع مختلف الگویی مناسب برای نسل‌های آینده سینمای کشور خواهد بود.


اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار