تاکید قبایل یمنی بر رویارویی با متجاوزان/ بمباران فرودگاه صنعا

قبایل «عبس» در استان «حجه» یمن در یک گردهمایی برای آمادگی برای رویارویی با متجاوزان تا تحقق پیروزی تاکید کردند.
- اخبار بین الملل -

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المسیره، قبایل «عبس» در استان «حجه» یمن در یک گردهمایی برای آمادگی برای رویارویی با متجاوزان تا تحقق پیروزی تاکید کردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

در این گردهمایی، قبایل این استان بر آمادگی برای جانفشانی در راه کشور تاکید کردند.

«محمد القاضی» معاون استاندار حجه که در این گردهمایی حضور داشت از موضع قبایل «عبس» در پشتیبانی از جبهه‌های جنگ با حمایت مالی و مردان خود در دفاع از عزت و کرامت و آزادی در برابر مستکبران، تمجید و تاکید کرد: شش سال جنگ و جنایات علیه زنان و کودکان، بهترین گواه بر تروریسم آمریکاست.

وی افزود: تصمیم آمریکا در قرار دادن انصارالله یمن در فهرست تروریسم هرگز در عزم و پایداری ملت یمن در دفاع از کشورشان خللی ایجاد نمی‌کند.

همچنین «علی صوعان» از مسئولان محلی استان «حجه» هم گفت: جنگ و تجاوز به شکست انجامیده است و تصمیم‌های آمریکا ملت یمن را نه تنها نمی‌ترساند بلکه عزم و استقامت آنها را بیشتر می‌کند.

وی بر ثبات و پایداری علیه دشمن و شکست طرح‌هایش تاکید کرد.

در بیانیه  این گردهمایی، ادامه جنگ و تجاوز علیه ملت یمن در سایه سکوت جامعه بین المللی و سازمان ملل و چشم پوشی این سازمان‌های بین المللی از این جنایاتی که متجاوزان علیه ملت یمن روا می‌دارند، محکوم شد.

در این گردهمایی عشایر حجه بر قرار گرفتن در محور مقاومت در دفاع از آرمان فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی به عنوان رژیم تروریسم مورد حمایت آمریکا تاکید شد.

تداوم حملات جنگنده‌های سعودی به یمن

همزمان با آن حملات جنگنده‌های سعودی به مناطق مختلف یمن ادامه یافت و منطقه «کتاف» در استان صعده در یک نوبت از سوی متجاوزان بمباران شد.

جنگنده‌های سعودی همچنین در دو نوبت فرودگاه صنعا را بمباران کردند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار