تاکید آیت الله اختری و سفیر دمشق بر لزوم فعال شدن ظرفیت های ایران برای بازسازی سوریه

آیت الله اختری و شفیق دیوب، سفیر سوریه بر اهمیت فعال شدن ظرفیت های بازگانی و سرمایه گذاری ایران و سوریه برای مشارکت در بازسازی سوریه تاکید کردند.

به گزارش ذاکرنیوز ، آیت الله محمد حسن اختری، رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در دیدار سفیر سوریه در تهران که با حضور کمیته اقتصادی انجمن ایران و سوریه برگزار شد، با تاکید بر فعال سازی، تشویق و ترغیب سرمایه گذاران، فناوران و صنعتکاران جمهوری اسلامی ایران برای مشارکت در بازسازی کشور دوست و برادر سوریه، گفت: همکاری های مشترک میان بخش های غیردولتی دو کشور و هفکری و فعالیت در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، خدماتی و بازرگانی دو کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است.
شفیق دیوب سفیر سوریه در تهران در این دیدار بر ضرورت فعال شدن انجمن دوستی ایران و سوریه از طرف سوری با حضور شخصیت های موثر سوریه تاکید کرد و از پشتیبانی و همکاری با بخش های مختلف جمهوری اسلامی در کشور سوریه خبر داد.
وی اظهار امیدواری کرد که سرمایه گذاران و فعالان بخش های بازرگانی و اقتصادی ایران نسبت به فعالیت در سوریه اهتمام بیشتری داشته باشند و مشارکت مردمی دو کشور بیشتر فعال شود.
آیت الله اختری و شفیق دیوب در این دیدار اظهار امیدواری کردند همکاری های دو کشور در بخش های سیاحتی و زیارتی گسترش یابد و برای رفت و آمد مردم دو کشور بر اساس سیاست های طرفین پیگیری های ویژه انجام شود.
انتهای پیام

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار