به نام مالیات به کام اسرائیل؛ دزدی 176 میلیون دلاری تل‌آویو از حساب تشکیلات خودگردان

کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی روز گذشته کسر 176 میلیون دلار از مالیات‌های جمع آوری شده از فلسطینیان از حساب تشکیلات خودگردان به سود خود را به تصویب رساند.

 به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی در اقدامی یک طرفه روز دوشنبه با کسر مبلغ 176 میلیون دلار از مالیات‌های اخذ شده از شهروندان فلسطینی که می بایست به حساب تشکیلات خودگردان فلسطین واریز شود، موافقت کرد. این رقم معادل مجموع کمک‌های تامین شده برای خانواده‌های اسرای فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی در سال 2021 میلادی است.

اقدام اخیر کابینه یائیر لاپید در حالی است که تشکیلات خودگردان این اقدام تل آویو را راهزنی دریایی و سرقت آشکار و مبرهن دارایی‌های ملت فلسطین دانسته است و از جامعه بین المللی خواسته است تا با فشار بر اسرائیل مانع از اقدامات تحریک آمیز این رژیم علیه دارایی‌های فلسطینیان شود.

 رژیم صهیونیستی سالهاست که به بهانه کمک‌های مالی تشکیلات خودگردان فلسطین به خانواده‌های اسرای فلسطینی که در زندان‌های این رژیم به سر می برند، بخشی از درآمدهای مالیاتی این تشکیلات را با ادعای مبارزه با تروریسم توقیف می‌کند. مصادره مالیات‌های اخذ شده از فلسطینیان به سود رژیم صهیونیستی در شرایطی است که تل آویو به صورت ماهانه رقمی بالغ بر 190 میلیون دلار عوارض گمرکی را بر روی کالاهایی که از طریق بنادر سرزمین اشغالی وارد بازارهای فلسطین می‌شوند را وضع و اخذ می‌نماید.


اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار