برچسب جعلی بر توئیت ترامپ

شبکه اجتماعی توئیتر که از مدتی قبل اقدام به پاک کردن و برچسب‌زنی توئیت‌های خلاف واقع دونالد ترامپ می‌کند، به تازه‌ترین توئیت ترامپ برچسب جعلی زد.
- اخبار اجتماعی -

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ توئیتر برخی محتواهای تولید شده از جانب دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را حاوی مطالب خلاف واقع و جعلی اعلام می‌کند و درگیری این شبکه با محتواهای تولید شده از جانب ترامپ در جریان اعتراضات مردم امریکا به سیاستهای نژادپرستانه این کشور بیشتر شد.

رئیس جمهور آمریکا در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرده که نسبت به بیماری کرونا ایمن است و این ادعا را در توئیتر خود به اشتراک گذاشته است.

توئیتر هم این ادعای او را با برچسب جعلی آگاه‌سازی کرده است؛ چرا که این شبکه اجتماعی از ابتدای شیوع ویروس کرونا با شبه علم و انتشار مضامین اثبات نشده در مورد کووید 19 مقابله کرده است.

این ادعای ترامپ هم خلاف قوانین وضع شده در این شبکه اجتماعی است و شامل اطلاعات گمراه کننده در مورد کرونا می شود.

رئیس جمهور آمریکا در توئیت مذکور آورده است که «دیروز پزشکان تأیید کردند که بیماری من به اتمام رسیده است و من دیگر به ویروس کرونا مبتلا نمیشوم و نسبت به آن ایمن هستم، همچنین امکان انتقال از من وجود ندارد»

توئیتر هم برچسب جعلی به این محتوا زده و آورده است: «این بیان خلاف قوانین انتشار اخبار بوده و نوعی آگاهی دهی گمراه کننده و خطرناک درباره کووید 19 است.»

توئیت سفیر چین به مناسبت روز حافظتوئیت سفیر ایران در اتریش به مناسبت روز حافظتوئیت سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به هتاکی ترامپ علیه ایرانتوئیت ظریف در واکنش به اقدام آمریکا علیه بانک‌های ایرانی


اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار