بررسی دستگاه‌های اپتیکی و نانوی ساخت داخل

صفحه اینستاگرام نانو و صنعت ستاد توسعه فناوری نانو روز پنج‌شنبه، ۲۵ دی‌ماه میزبان عضو هیات‌مدیره و مدیر بازاریابی یکی از شرکت‌های فعال در زمینه طیف‌سنجی نوری و آنالیز مواد است.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از ایسنا، برنامه لایو ستاد نانو در صفحه اینستاگرام به ‌صورت گفت‌وگوی زنده دکتر مهدی رحمانی کارگزار بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با مهندس سعید عبدی، عضو هیئت‌مدیره و مدیر بازاریابی یکی از شرکت‌های فعال در حوزه نانو و از فعالان عرصه طیف‌سنجی نوری و آنالیز مواد به نشانی (https://www.instagram.com/indnano.ir) است.

همچنین لایو تور صنعتی، روز سه‌شنبه ۳۰ دی‌ماه، رأس ساعت ۱۱ صبح، با موضوع بازدید مجازی از شرکت سازنده دستگاه‌های پیشرفته اپتیکی و اسپکتروسکوپی مرتبط با فناوری نانو در این صفحه اینستاگرامی برگزار خواهد شد.

این شرکت فناور با هدف طراحی و تولید دستگاه‌های پیشرفته اپتیکی و اسپکتروسکوپی تأسیس شده و از جمله محصولات این شرکت می‌توان به میکروسکوپ رامان، طیف‌سنج رامان قابل حمل، انواع دستگاه‌های اسپکترومتر نوری، اسپکتروفوتومتر و تجهیزات جانبی اشاره کرد و این محصولات در مقیاس آزمایشگاهی و صنعتی برای شناسایی و آنالیز مواد گوناگون استفاده می‌شود که در اکثر علوم مانند نانو، مواد و پلیمر، شیمی، نفت، فیزیک، پزشکی، داروسازی، زمین شناسی، زیست شناسی، دامپزشکی، معدن، کشاورزی، برق و هنر کاربردهای گسترده دارد.

بر اساس اعلام ستاد نانو، طراحی و ساخت دستگاه‌های آزمایشگاهی طیف‌سنجی، طراحی و ساخت سیستم‌های اپتیکی حساس آشکارسازی سیگنال، طراحی و اجرای آزمایش‌های مرتبط با اپتیک، لیزر و طیف‌سنجی و طراحی و ساخت بسته‌های آموزشی اپتیک، لیزر و طیف‌سنجی برای مقاطع مختلف تحصیلی از جمله فعالیت‌های این شرکت است.

انتهای پیام

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار