برای باز کردن گره ها روی منظومه فکری حاج قاسم کار کنید

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تاکید برآنکه بسیج اجازه نمی دهد دشمن ملت را ناامید کند، اظهار کرد: باید روی منظومه فکر و اندیشه حاج قاسم سلیمانی برای باز شدن همه گره ها کار کرد.

 به گزارش ذاکرنیوز، سردار حسین معروفی پیش از ظهر امروز سوم آذرماه در آئین تجدید بیعت و میثاق با ولایت و رزمایش اقتدار بسیجیان استان کرمان گفت: نیروهای انقلابی بسیج همواره مکتبی، انقلابی و مردمی هستند و هوشیارانه در همه عرصه ها گوش به فرمان ولی و حجت خدا هستند.


وی با اشاره به حضور پرشور بسیجیان در این آئین ادامه داد: این حضور نشان هوشمندی در موقعیت امروز است که انسجام و وحدت از هر چیزی برای ملت لازم تر و خروجی آن قدرت نرم برای نظام اسلامی است.


فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: حضور معنادار بسیجیان در سراسر کشور امید را در جامعه اسلامی، سراسر کشور و نیروهای خودی چند برابر خواهد کرد و دشمن را متزلزل می کند و خروجی آن عزت و بزرگی خواهد شد.


وی با اشاره به جبهه مقاومت در نقاط مختلف اظهار کرد: اثر بسیج فراتر از جغرافیایی ایران اسلامی است اما مقام معظم رهبری و شهیدان، شهید حاج قاسم سلیمانی و بسیجیان ما الگوی جهان اسلام هستند.


معروفی بیان کرد: امروز در جامعه اسلامی در کشورهای مختلف نقش نظام فکری امامین انقلاب در صحنه نبرد مشهود است و نتیجه آن در کنده شدن شجره داعش خبیث و حفظ و تقویت جبهه مقاومت نمایان شد.


وی عنوان کرد: منطق بسیج که نطفه آن در عاشورا به اثبات رسید، منطق عاشوراست و با بسیج، فرهنگ عاشورا را در دفاع مقدس حاکم و نهادینه کردیم.


فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان رمز بسیج برای موفقیت را در تبعیت محض و بدون چون و چرا از امام خویش دانست و تصریح کرد: بسیج از عاشورا یاد گرفته که محاسبه گر و محافظه کار نباشد و رسالت محور و به دنبال تحول آفرینی باشد و خود را سپر بلای دین، شیعه، انقلاب اسلامی و ولایت کند.


معروفی، بسیج را سیاسی دانست و اظهار کرد: بسیج سیاسی کار، سیاست زده و حزبی نیست و خود را فدای انقلاب اسلامی، ولایت و ملت می کند. بسیج حقیر نیست زیرا تکیه گاه آن خدا، عاشورا و امامین است و بسیج بن بست شکن است.


وی با تاکید برآنکه بسیج اجازه نمی دهد دشمن ملت را ناامید کند، اظهار کرد: باید روی منظومه فکر و اندیشه حاج قاسم سلیمانی برای باز شدن همه گره ها کار کرد.


وی در پایان به تبیین عملکرد یک ساله بسیج پرداخت و گفت: بسیج رقیب هیچ کس نیست.


انتهای پیام

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار