امام جمعه کرندغرب:

امروز غیرت دینی مردم را زیر تابوت حاج قاسم سلیمانی‌ها باید دید

امام جمعه کرندغرب گفت: امروز غیرت دینی مردم را زیر تابوت حاج قاسم سلیمانی‌ها باید دید.

به گزارش ذاکرنیوز، آیت الله سید محمد علی ساداتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مسجد جامع المهدی شهر کرند غرب برگزار شد، اظهار کرد: انسان باید این موضوع را در نظر داشته باشد که در این دنیا مسافری است که باید توشه خود را فراهم کند و مهمترین اندوخته او تقواست.


وی افزود: امیر المومنین علی (ع) می‌فرمایند اگر کسی در کارهای خود تقوا داشته باشد حتی اگر این عمل کم باشد مورد قبول خداوند واقع می‌شود.


امام جمعه کرند غرب تصریح کرد: رهبر انقلاب اسلامی در هفته گذشته به مناسبت قیام ۱۹ دی مردم قم به غیرتی دینی مردم اشاره کردند و آن را دلیل پیروزی‌های انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها معرفی کردند.


ساداتی ادامه داد: در قیام ۱۹ دی مردم به دنبال یک عالم دینی حرکت کردند نه یک روشنفکر غربی و این نمونه بارز و کامل غیرت دینی است.


امام جمعه کرند غرب با اشاره به برنامه ریزی‌های دشمن برای از بین بردن اتحاد مردم، بیان کرد: امروز دشمن برای از بین بردن غیرت دینی و اتحاد مردم، علمای بزرگ و فقیه کشورهای اسلامی را مورد هجمه قرار می‌دهند.


وی افزود: وظیفه ما این است که برای ادامه راه انقلاب اسلامی و حفظ ارزش‌های آن غیرت دینی که بر گرفته از بصیرت است را پاسداری کنیم.


امام جمعه کرند غرب با اشاره به نمونه‌ای از غیرت دینی امروز مردم، ادامه داد: امروز غیرت دینی مردم را زیر تابوت حاج قاسم سلیمانی‌ها می‌بینیم و این خصلت در خون و هویت مردم ما است.


ساداتی ادامه داد: روش دشمن در سنجش غیرت دینی و پاسداشت از آرمان‌های انقلاب اسلامی مردم شکل دیگری به خود گرفته اما هدف اصلی دشمن همان بوده و تنها باید در مقابل ان هشیار بود.


وی افزود: پیش رفت یک کشور امنیت ان است اما دشمن می‌خواهد رو حیه خودباوری و ما می‌توانیم را از ما سلب کند و می‌بینیم که سردار قاسم سلیمانی را به عنوان یک چهره فراملی انکار می‌کنند


امام جمعه کرند در خصوص اقتدار ملت و دولت ایران، ادامه داد: در زمان‌های گذشته و زمان شاهان ایرانی قسمت‌های زیادی از کشور توسط دشمنان و مزدوران اشغال می‌شد اما امروز اییران اقتداری دارد که در مقابل قدرت‌های مستکبر می‌ایستد به گونه‌ای به ضعف خود در مقابل ایران اعتراف می‌کنند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار