اعلام جنگ سایبری الحشد الشعبی علیه داعش

الحشد العشبی برای نخستین بار از محور جنگ سایبری خود علیه داعش پرده برداشت.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری المعلومه، الحشد الشعبی روز سه شنبه برای نخستین بار از محور جنگ سایبری خود برای نابودی شبکه‌های رسانه‌ای داعش خبر داد.

صادق الحسینی، سخنگوی استان دیاله در الحشد الشعبی به پایگاه خبری المعلومه گفت: جنگ ما با تفکر افراطی که در داعش وجود دارد، منحصر به سلاح نیست، بلکه شامل شبکه‌های اجتماعی و نیز مقابله با جنگ رسانه‌ای می‌شود که از طریق آن تلاش می‌گردد تا مسائل دروغ و فریب افکار عمومی منتشر شود.

او در ادامه افزود: الحشد الشعبی بر محور جنگ سایبری برای مقابله با شایعات تروریست‌های داعش و نیز پاسخ بر داده‌های دروغ در تمامی شبکه‌های اجتماعی، علاوه بر پرداختن به تمامی شکاف‌های موجود و هشدار به ساکنان فعالیت می‌کند. راهبرد مهم الحشد الشعبی برطرف کردن خطرات داعش از مردم و تلاش در کشف دروغ‌های آن‌ها در بخش امنیتی است.

گفتنی است ده‌ها پایگاه مرتبط با داعش در ماه‌های گذشته به سبب همکاری امنیتی با فعالان به سبب خطرناک بودن آن از لحاظ امنیتی و اینکه پنجره‌ای رسانه‌ای برای گروه تروریستی داعش محسوب می‌شدند، بسته شده اند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار