آغاز رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران

نخستین رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران با حضور مدیران دولت سیزدهم، سفیران 12 کشور، نمایندگان نهادهای دولتی، شرکت‌های خصوصی، دانش بنیان و فناور لحظاتی پیش در قشم آغاز شد.
- اخبار استانها -

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از قشم، نخستین رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور با هدف بررسی فرصت‌ها، چالش‌ها و راهکارها و بهبود وضعیت معیشت و ایجاد اشتغال، با تمرکز بر سیاست‌های کلی توسعه دریامحور با حضور دستگاه‌های عمومی، دولتی و غیردولتی، شرکت‌های خصوصی، شرکت‌های دانش بنیان و سفرای کشورهای مختلف تا 27 اردیبهشت ماه سال جاری در جزیره قشم برگزار است.

برگزاری نخستین رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران با تاکید بر توسعه هدفمند همکاری‌های تجاری داخلی و خارجی در میان نقش‌آفرینان حوزه اقتصاد دریا طراحی شده و هدف از برگزاری این رویداد، ارتباط موثر فعالان اقتصادی دریاپایه و گردهم آمدن اکوسیستم صنایع دریایی کشور است.

برگزاری پنل‌های تخصصی در حوزه شیلات، صیادی و آبزی پروری، کشتیرانی و حمل و نقل دریایی، کشتی سازی و زنجیره تامین و خدمات مهندسی و گردشگری و تفریحات دریایی نیز بخشی از برنامه‌هایی است که در زمان برگزاری این رویداد بین‌المللی انجام می‌شود.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته 46 غرفه و سه پاویون ویژه دولت، بین‌الملل و شرکت‌های دانش بنیان در محل مرکز بین المللی نمایشگاه های قشم دایر خواهد بود.

حضور سفیران کشورهای برزیل، کوبا، کره جنوبی، نروژ، بولیوی، پاکستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ترکیه، ارمنستان، قطر و عراق جهت حضور در این رویداد بین‌المللی قطعی شده است.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار