وزرای خارجه آمریکا و آلمان بدون اشاره به تداوم کمک های کشورهای متبوع‌شان به ائتلاف متجاوز سعودی در حمله به مردم مظلوم یمن، امروز با اتخاذ رویکردی دوگانه از کمک به مردم این کشور حرف زدند!

خزانه‌داری آمریکا روز سه‌شنبه اعلام کرد تحریم‌های انصارالله یمن را لغو کرده است.

وزارت امنیت داخلی آمریکا در دولت بایدن برخلاف سیاست‌های مهاجرتی دولت ترامپ به دنبال بازگشایی مرزهای جنوبی به سوی مهاجران است.

یک رسانه غربی از پناهنده شدن سفیر کره شمالی در کویت به سئول خبر داده است.

نخست وزیر اسبق عراق گفت: فرماندهان مقاومت خطرناک‌ترین توطئه‌ای را که با حمایت قدرت‌های بزرگ و کشور‌های منطقه طراحی شده بود به شکست کشاندند.

دبیرکل سازمان بدر اعلام کرد شهید حاج قاسم سلیمانی جان خود را برای آزادسازی عراق از چنگ گروه تروریستی داعش فدا کرد.

رئیس سازمان بدر عراق اعلام کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی همواره در خطوط مقدم نبرد قرار داشت و در راه عراق به شهادت رسید.

در سالگرد ترور ناجوانمردانه شهیدان سپهبد « قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس و «ابومهدی المهندس» معاون سازمان «الحشد الشعبی» عراق توسط دولت آمریکا، تعدادی از نمایندگان پارلمان این کشور بر لزوم پاسخ قاطع به این ترور تاکید ...

جیم کری اعلام کرد دیگر در برنامه «شوی شبانه زنده شنبه» در نقش جو بایدن ظاهر نمی‌شود.

وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن با تاکید بر ایستادگی کشورش در برابر متجاوزان اعلام کرد: زمان آغاز نبرد آزادسازی و استقلال همه جانبه فرا رسیده است.

رئیس جمهور روسیه قانونی را امضا کرد که بر اساس آن مالیات کسانی که بیش از 5 میلیون روبل (65866 دلار) در سال درآمد کسب می کنند از 13 درصد به 15 درصد افزایش می یابد.

یک کارشناس مسایل منطقه گفت: تلاش مثلث عربستان، اسراییل و آمریکا برای اثرگذاری جدی روی ایران را دو دهه است که دنبال کرده اند و در دوره ترامپ به شکل حداکثری دنبال شد اما بعید می دانم با اجرای سیاست فشار حداکثری در دوره ترا ...

تحلیلگر سیاسی لبنانی اعلام کرد که عربستان به دنبال نفوذ در عراق از طریق توافقنامه های اقتصادی برای مقابله با ایران است.

ترامپ با انتشار یک پست توئیتری، خواستار اخراج یکی از خبرنگاران فاکس نیوز شده و درباره این شبکه خبری گفته است: "فاکس‌نیوز" هم از دست رفت!

وزیر خارجه آمریکا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد: تغییر ریشه‌ای برای دولت لبنان دوری‌اش از حزب‌الله است.

در جریان معاملات جمعه، روند صعودی دلار ادامه یافت و بسیاری از ارزها در برابر اسکناس سبز در موقعیت نزولی قرار گرفتند.