ترامپ با انتشار یک پست توئیتری، خواستار اخراج یکی از خبرنگاران فاکس نیوز شده و درباره این شبکه خبری گفته است: "فاکس‌نیوز" هم از دست رفت!

وزیر خارجه آمریکا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد: تغییر ریشه‌ای برای دولت لبنان دوری‌اش از حزب‌الله است.

در جریان معاملات جمعه، روند صعودی دلار ادامه یافت و بسیاری از ارزها در برابر اسکناس سبز در موقعیت نزولی قرار گرفتند.

منابع خبری از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در امارات متحده عربی خبر دادند.

«نصر الشمری» سخنگوی مقاومت اسلامی نجباء روز یکشنبه در پیامی اعلام کرد که پیش از این بارها اطلاعاتی دقیق در مورد لزوم پاکسازی پناهگاه‌های ایجاد شده از سوی آمریکا برای داعش و مناطقی که در آن تحرک دارند، به دولت و نهادهای ...

یک منبع نظامی در سوریه اعلام کرد خطای انسانی عامل وقوع انفجار‌هایی بود که در یکی از پایگاه‌های نظامی در شهر حمص رخ داد.

رئیس جمهوری ترکیه با ارسال نامه ای به همتای آمریکایی خود ابراز امیدواری کرد که کنگره ایالات متحده به درک بهتری از روابط آنکارا و واشنگتن برسد.

در حالیکه شمار قربانیان کرونا در آمریکا به ۶۰ هزار و ۴۹۵ نفر رسیده است؛ قریب به یک میلیون و ۵۰ هزار آمریکایی هم به این ویروس مبتلا شده اند.

مدیرکل اطلاع‌رسانی سازمان الحشد الشعبی عراق با انتشار عکسی از شهیدان قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در توئیتر نوشت میدان نبرد بزرگترین شاهد و گواه برای شهیدان است.

تهران- ایرنا- مدیر یکی از موسسه‌های کلیدی آمریکا به علت انتقاد از داروی مورد تمجید دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اخراج شد.

رئیس‌جمهوری آمریکا تهدید کرد پرداخت سهم مالی کشورش به سازمان جهانی بهداشت را تعلیق می‌کند. او شیوه اداره سازمان مذکور در مقابله با کرونا ویروس را به باد انتقاد گرفت.

رسانه‌های آمریکا از برخوردهای نامتعادل رئیس جمهور با بحران کرونا انتقاد می‌کنند. ترامپ چند هفته با بی‌اعتنایی به کرونا، فرصت را از دست داد؛ اکنون که اپیدمی در همه جا گسترش یافته، سراسیمه مردم را به وحشت می‌افکند.

در حالی که تعداد فوتی‌های ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در ایالت نیویورک به بیش از 3500 نفر رسیده است دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از پایین آمدن منحنی مرگ و میر در نیورک سخن گفت و آن را شاخصی مثبت ارزیابی کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا در پی بستری شدن بوریس جانسون به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان ابراز امیدواری کرد که وی سلامت خود را به دست آورد.

اظهارات دونالد ترامپ درباره نحوه مقابله با بحران کرونا، واکنش «جی بی پرایتزِکِر» فرماندار ایالت ایلینوی را در پی داشت.

پایگاه اینترنتی آمریکایی هیل در مطلبی همه‌گیری ویروس کرونا را مجالی برای برملا کردن اختلافات نهفته در میان نهاد‌های بین‌المللی و کشور‌های هم‌پیمان دانست.

دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در تهران، می‌گوید: آمریکا دچار یک اشتباه استراتژیک شده است، آن‌ها نمی‌دانند تاثیر ب ...