0 بازدید

گل‌مرادی: برای درمان دردهای اصلی کشور از آنتی بیوتیک استفاده کنید

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات نظام مالیاتی، بانکی و ساختار یارانه‌ها گفت: دردهای اساسی کشور با مسکن و آسپرین درمان نمی‌شود برای درمان باید از آنتی بیوتیک استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از ایسنا، علی گل مرادی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) گفت: امروز برخی از مسوولان از روی بی‌دردی حرف‌هایی می‌زنند که دل مردم را به درد می‌آورد. ما باید با نگاه و نظر به مردم مسئولیت خود را انجام دهیم. مشکلات مردم، اقتصاد و معیشت است. مشکل کشور مشکل جوانانی است که به علت بیکاری هدر می‌روند.

نماینده بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی  با استناد به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس گفت: ایشان در آن جلسه گفتند « شرمنده جوانان انقلابی هستیم». پس شرمنده باد مسوولانی که مسئولیت مستقیم دارند اما بی‌غیرتی می‌کنند و از مسئولیت می‌گریزند. امروز به جای این که مردگان سیاسی را زنده کنید باید به فکر حل مشکل اساسی کشور که مشکل جوانان است بپردازیم.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: فساد فساد است چه کوچک چه بزرگ. اگر قرار به افشاگری است باید در هر لحظه و هر مکان بدون واهمه و بدون وابستگی به جناح‌ها تکلیف اخلاقی خود را انجام دهیم. افشاگری را از مسیر قانونی پیگیری کنیم و اگر عملیاتی نشد آن را رسانه‌ای کنیم.

گل مرادی در ادامه نطق خود با اشاره به مشکلات نظام بانکی تاکید کرد:  دردهای اساسی کشور با مسکن و آسپرین درمان نمی‌شوند؛ برای درمان باید از آنتی بیوتیک استفاده کنیم. اصلاح نظام مالیاتی، اصلاح پرداخت یارانه‌ها که محرومان را محروم‌تر کرده است و اصلاح ساختار تعرفه‌ها که به نام محرومین و به کام ثروتمندان این کشور است و همچنین نسخه شفابخش اقتصاد مقاومتی از این آنتی بیوتیک‌ها است.

وی ضمن توصیف روند توسعه اقتصادی کشور ژاپن ابراز عقیده کرد: چهار سال را برای انعقاد و تثبیت برجام و چهار سال وقت مردم  و سرمایه‌های کشور برای برگشتن به دوران قبل برجام هدر دادید اما هنوز در عقب ماندگی‌های دوران دفاع مقدس در استان خوزستان شرمنده مردم این دیار هستیم.

گل مرادی در پایان تصریح کرد:  تبانی فاحش واگذاری اردوگاه باهنر را مورد توجه قرار دهید و بیش از این به معلمان ظلم نکنید.

انتهای پیام

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار