پنتاگون نمی‌داند ترامپ صدای ناله‌های بغدادی را از کجا شنیده است!

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت نمی‌داند رئیس‌جمهور این کشور که درباره گریه و زاری سرکرده داعش در هنگام مرگ صحبت کرده، صدای او را از کجا شنیده است.

پنتاگون نمی‌داند ترامپ صدای ناله‌های بغدادی هنگام مرگ را کجا شنیده است!به گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نشریه هیل، مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا، در روز سه‌شنبه گفت که نمی‌داند دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور، جزئیات حمله به ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش، را که در کنفرانس خبری اعلام کرد، از کجا شنیده است.

او در یک کنفرانس خبری به گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از گران در روز دوشنبه گفت او فکر می‌کند دونالد ترامپ جزئیات رفتار بغدادی در جریان حمله را که آخر هفته با عنوان ناله و گریه او در نتیجه نزدیک شدن نیرو‌های آمریکایی توصیف کرده بود، از فرماندهان آمریکایی در محل شنیده است.

این مقام پنتاگون گفت: من می‌دانم رئیس جمهور قصد داشت با آن یگان و اعضای یگان صحبت کند، اما من نمی‌دانم منبع آن چه چیزی بود. من فکر می‌کنم به صورت مستقیم با یگان و اعضای یگان صحبت کرد.

میلی افزود که این گزارش را خودش هم شنیده بود، اما مقام دوم پنتاگون درباره صحت ادعا‌های ترامپ درباره این سرکرده تروریستی ابراز تردید کرد و این فقط دو روز بعد از آن است که مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا، گفت که او همان جزئیاتی را که ترامپ درباره حمله گفته است، در اختیار ندارد.

کاخ سفید به هیل درباره نحوه اطلاع ترامپ از حالت روحی بغدادی در جریان حمله آمریکا پاسخی نداد.

پنجم آبان ترامپ در نشستی خبری درباره تایید خبر کشته شدن بغدادی اعلام کرد که او به گریه و زاری زیاد مثل یک سگ به هلاکت رسید. (بیشتر بخوانید)

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار