پروازهای فرودگاه دمشق سوریه از سرگرفته شد

وزارت حمل و نقل سوریه اعلام کرد که پروازهای فرودگاه بین المللی دمشق که به دنبال حمله هوایی اخیر رژیم اسرائیل تعلیق شده بود، از سر گرفته شده است.

به گزارش ذاکرنیوز ، وزارت حمل و نقل سوریه چهارشنبه اعلام کرد که پروازهای فرودگاه بین المللی دمشق از فردا پنجشنبه از سرگرفته می‌شود.

اداره فرودگاه دمشق نیز امروز چهارشنبه اعلام کردکه همه شرکت‌ها و ناوگان‌های هوایی می‌توانند پروازهای خود به این فرودگاه و بالعکس را از این تاریخ برنامه‌ریزی کنند.

بر اساس این اعلام، فرودگاه دمشق بعد از پایان تعمیرات لازم در باندهای فرودگاه، با تمام توان خود خدمات‌دهی به مسافران و شرکت‌های هواپیمایی را از فردا پنجشنبه شروع خواهد کرد.

بامداد جمعه (20 خرداد)  رژیم صهیونیستی در ادامه تجاوزات و حملات خود به سوریه، دو باند شمالی و جنوبی فرودگاه بین‌المللی دمشق را هدف قرار داد و همین مسئله باعث شد که این فرودگاه از خدمات‌دهی خارج شود و پروازها تا این لحظه متوقف شده‌ است.

وزارت حمل‌ونقل سوریه بعد از این حمله گفت که همه تلاش‌هایش را به‌کار گرفته است که این فرودگاه را در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر و راه‌اندازی کند. دولت سوریه طی این مدت، از فرودگاه حلب، لاذقیه و قامشلی برای انجام پروازهای دمشق استفاده کرد.

 

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار