پرداخت ۶ ماه کارانه معوق پزشکان و پرستاران

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:طی چهار ماه گذشته، میزان ۶ ماه کارانه معوق پرسنل، پزشکان و پرستاران این دانشگاه پرداخت شده است.  

به گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،دکتر علی فرهادی قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:طی چهار ماه گذشته، میزان ۶ ماه کارانه معوق پرسنل، پزشکان و پرستاران این دانشگاه پرداخت شده است.

 فرهادی بیان کرد: پرداخت مطالبات پرسنل، مشکلی بزرگی بود که با پیگیری‌های انجام شده این دانشگاه در چند ماه اخیر تا حدودی حل و لرستان به استان‌های پیشرو تبدیل شده است.

او ادامه داد: این اقدامات در سطح دانشگاه علوم پزشکی استان بی سابقه است و تلاش می‌شود که این روند ادامه داشته باشد.

 قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به تامین و وارد شدن تجهیزات علوم پزشکی در این دانشگاه بیان کرد: در این راستا مجوز خرید دستگاه ام آر آی بیمارستان آیت الله بروجردی و سی تی اسکن دوم بیمارستان عشایر خرم آباد صادر شده است.

فرهادی اظهار داشت: همچنین مراکز غربالگری سرطان در استان به زودی راه اندازی می‌شود و تجهیزات این بخش‌ها نیز در حال آماده شدن است.

او گفت: بیمارستان‌های ۲۵۰ تختی شهرستان‌های کوهدشت و دورود ۲ طرح کلیدی این دانشگاه هستند که بیمارستان کوهدشت با استفاده از تسهیلات بانکی و با پیشرفت ۲۴ و بیمارستان دورود با ۱۰ درصد پیشرفت در حال انجام هستند.

 قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: اکنون ۳۴۲ تخت خصوصی، ۱۱۴ تخت آی سی یو، ۵۹ تخت ان آی سی یو، ۹۶ تخت سی سی یو، ۱۴ تخت پی‌ای سی یو در استان وجود دارد.

منبع: ایرنا

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار