0 بازدید

وصول درآمدهای استان مرکزی به 2500 میلیارد تومان رسید

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان مرکزی گفت: در 7 ماهه امسال بالغ بر 2 هزار و 586 میلیارد تومان وصول درآمد داشتیم که از این رقم یک‌هزار و 563 میلیارد تومان درآمدهای استانی بوده و یک‌هزار و 23 میلیارد تومان هم درآمدهای ملی بوده است.
- اخبار استانها -

حسن میرزاخانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به وصول درآمدهای استان مرکزی در 7 ماهه امسال اظهار داشت: در 7 ماهه امسال بالغ بر 2 هزار و 586 میلیارد تومان وصول درآمد داشتیم که از این رقم یک‌هزار و 563 میلیارد تومان درآمدهای استانی بوده و یک‌هزار و 23 میلیارد تومان هم درآمدهای ملی بوده است.

وی افزود: در 7 ماهه امسال نسبت به سهمیه مشخص شده، درمجموع 103 درصد تحقق درآمد داشتیم و تحقق درآمدها نسبت به مدت مشابه سال گذشته 169 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان مرکزی با اشاره به اینکه بخش عمده درآمدهای استانی را درآمدهای مالیاتی تشکیل می‌دهند تصریح کرد: با توجه به سهمیه مشخص‌شده در این حوزه، تقریبا 107 درصد تحقق درآمد مالیاتی را در 7 ماهه امسال داریم و نسبت به مدت مشابه سال گذشته هم 167 درصد رشد درآمد مالیاتی را در استان شاهد هستیم.

مرکزی| تحقق درآمدهای مالیاتی در بهبود چرخه اقتصاد کشور موثر استتحقق درآمدهای پیش‌بینی شده در بودجه 98 با تردید همراه استتسهیلات‌کم بهره با هدف تحقق درآمد پایدار به شهرداری‌های اردبیل اختصاص می‌یابد

میرزاخانی با اشاره به یک‌هزار و 23 میلیارد تومان درآمد ملی بیان کرد: عمده درآمدهای ملی ناشی از مالیات بر نفت و فرآورده‌های سوختی است.

وی ادامه داد: یکی از عمده‌ترین درآمدهای استانی هم ارزش افزوده بوده که از رقم یک‌هزار و 563 میلیارد تومان درآمد استانی، مبلغ 802 میلیارد تومان ارزش افزوده است.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار