0 بازدید

هیچ فردی در کشور نباید از خدمت کردن شانه خالی کند

صفحه منتسب به رهبر کبیر انقلاب اسلامی در اینستاگرام، در آخرین پست منتشر شده به وظایف همه جانبه دولت و ملت برای خدمت به کشور اسلامی پرداخت.

امام خمینیبه گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، صفحه منتسب به امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی در اینستاگرام بخشی از بیانات ایشان را درباره انجام وظایف همه جانبه دولت و ملت برای کشور اسلامی ایران منتشر کرد.

در متن این پست آمده است:

اگر شایستگی ندارید، جایز نیست.
 امام خمینی: " امروز روزی است که همه قشر‌هایی که در این کشور هستند مسئول هستند. هیچ فردی از افراد این کشور، چه از نویسنده و روشنفکر و چه روحانی و دانشگاهی و چه ارتش و سپاهی و بسیج و عشایر و چه مردم بازار و مردم خیابان‌ها نمی‌توانند عذری پیدا بکنند به اینکه ما برای فلان عذر نتوانستیم به این کشور اسلامی خدمت کنیم. تمام عذر‌ها را خدای تبارک و تعالی راهش را بسته و حجت را بر همه ما تمام کرده است؛ و امروز ایران میدان کار است، میدان نبرد است با شیاطین، و میدان سازندگی جوانان است، و میدان خدمت به اسلام و خدمت به مسلمین و خدمت به مستضعفان جهان. هر کس در هر شغلی که به او پیشنهاد می‌شود، اگر شایستگی ندارد برای آن شغل، برای او صحیح نیست و جایز نیست که در آن شغل وارد بشود، و اگر شایستگی دارد برای آن، برای او صحیح نیست که شانه خالی کند. امروز ما احتیاج به همه گروه‌هایی که در کشور هستند داریم، و همه ملت ایران احتیاج به گروه‌های مختلف دارند، و اسلام عزیز هم احتیاج به فعالیت همه شما‌ها دارد. از طرف خدای تبارک و تعالی عذر‌ها منقطع است."

امروز ایران میدان کار است؛ هیچ فردی در کشور نباید از خدمت کردن به ایران شانه خالی کند

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار