0 بازدید

نوید محمدزاده بهترین بازیگر مرد فستیوال فیلم توکیو/ گمانه‌زنی‌ها در خصوص ساخت سریال گاندو ۲/ عکس تأمل برانگیز ده‌نمکی از دارا و ندار

هنرمندان

در این گزارش می‌توانید گزیده‌ای از فعالیت‌های مجازی هنرمندان و بازیگران ایرانی در ۲۴ ساعت گذشته را مشاهده کنید.

به گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، رصد زندگی شخصی و هنری هنرمندان و چهره‌های معروف هنری برای طرفداران و دنبال‌کنندگان این حوزه جذابیت‌های خاص خودش را دارد. شبکه‌های اجتماعی مختلف و امکان دسترسی به آن با استفاده از تلفن همراه این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا از طریق این درگاه هواداران بتوانند هر لحظه از وضعیت بازیگر محبوب خود مطلع شوند.

این روزها چهره‌های هنرمندان عرصه موسیقی، سینما و تلویزیون و … یک یا چند صفحه شخصی و عمومی در شبکه‌های اجتماعی مختلف دارند و از این طریق شبانه‌روز با کاربران و هواداران خود ارتباط مستمر و دو طرفه‌ای برقرار می‌کنند.

در این گزارش می‌توانید گزیده‌ای از فعالیت‌های مجازی هنرمندان و بازیگران ایرانی را که در شبکه‌های اجتماعی در ۲۴ ساعت گذشته به اشتراک گذاشتند، مشاهده کنید:

نوید محمدزاده بازیگر سینما در فستیوال فیلم توکیو ۲۰۱۹ برنده جایزه بهترین بازیگر مرد برای فیلم متری شش و نیم شد و ویدئویی از صحبت‌های خود را در حین دریافت جایزه در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

بهترین بازیگر مرد فستیوال فیلم توکیو برای فیلم متری شش و نیم /عکس تامل برانگیز ده نمکی از فقر و غنا /

سید مجید صالحی با انتشار عکسی از هادی کاظمی بازیگر معروف شب‌های برره، تولد او را تبریک گفت:

عکس تامل برانگیز ده نمکی از فقر و غنا /

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار