نقش موثر همکاری بسیج و آموزش وپرورش در ترویج مکتب حاج قاسم سلیمانی

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: همکاری بسیج و آموزش و پرورش نقش موثری در ترویج و تبلیغ مکتب حاج قاسم سلیمانی دارد.

نقش موثر همکاری بسیج و آموزش وپرورش در ترویج مکتب حاج قاسم سلیمانیبه گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در جلسه بررسی راه اندازی اردو‌ی راهیان نور مزار مطهر حاج قاسم سلیمانی رحمه الله علیه با همکاری آموزش و پرورش استان کرمان گفت: ترویج سیره زندگی و مکتب حاج قاسم سلیمانی در کشور و جهان برای بشریت حیات بخش و نجات بخش است.

او ضمن تقدیر از همکاری و تعامل آموزش و پروش با سپاه در راه اندازی اردوی راهیان نور مزار مطهر حاج قاسم افزود: از ظرفیت کانون‌های فرهنگی تربیتی وابسته به آموزش و پرورش برای کیفیت بخشی به این اردو‌ها استفاده خواهیم کرد.

سردار معروفی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت بسیج و آموزش و پرورش بهترین روش برای ترویج مکتب حاج قاسم سلیمانی است خاطر نشان کرد: شکل گیری شبکه بسیج و آموزش و پرورش در راستای تحقق این مهم ضرورتی انکار ناپذیر است.

او با اشاره به اینکه آشنایی دانش آموزان با مکتب حاج قاسم با توجه به شرایط جامعه نیز ضروری است گفت: در اردو‌های راهیان نور مزار مطهر حاج قاسم دانش آموزان و دانشجویان راهبرد اصلی ماست.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: در اردو‌های راهیان نور مزار مطهر حاج قاسم روایت گری با موضوع دفاع مقدس، بازدید از موزه دفاع مقدس، راه اندازی موزه حاج قاسم سلیمانی از طفولیت تا پایان عمر با برکت و بازدید از مکان‌های تفریحی استان از جمله برنامه‌های اردو‌های راهیان نور مزار مطهر حاج قاسم سلیمانی رحمه الله علیه است.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار