نماینده جنبش جهاد اسلامی در لبنان:

مقاومت درفلسطین، سوریه، لبنان و یمن مانع از تحقق اهداف تل آویو شد

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان تأکید کرد که مقاومت در یمن، سوریه، فلسطین و لبنان مانع از تحقق اهداف و رؤیاهای رژیم صهیونیستی در منطقه شده است.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «احسان عطایا» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان در سخنانی تأکید کرد که مقاومت در یمن، لبنان و فلسطین موجب شد تا دشمن صهیونیستی به آرزوهایش در منطقه دست پیدا نکند.

بر اساس این گزارش، وی همچنین اظهار داشت: سطح قدرت مقاومت در یمن، سوریه، فلسطین و لبنان افزایش یافته و همین مسأله موجب شده است تا مانع بزرگی در برابر رژیم صهیونیستی ایجاد شود و این رژیم نتواند به اهداف خود در منطقه جامه عمل بپوشاند.

این نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ادامه تأکید کرد: یمن از لحاظ تاریخی همواره جزئی از زنجیره دفاع از مسأله فلسطین بوده است و به همین دلیل درگیری ها در یمن جزئی جدایی ناپذیر از درگیری ها در فلسطین به شمار می رود.

وی همچنین یادآور شد: رئیس جمهور کنونی آمریکا تلاش می کند تا از رهگذر ترور رهبران مقاومت و تشدید فشارهای اقتصادی به مقاومت در منطقه اهداف خود را محقق سازد. ما معتقدیم که مقاومت در سوریه و یمن تاکنون سیلی های بزرگی به پروژه های صهیونیستی وارد کرده اند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار