استاندار سمنان تأکید کرد:

مشکلات مالیاتی و بانکی چالش جدی برخی واحدهای تولیدی استان سمنان

سمنان- استاندار سمنان بابیان اینکه جرایم مالیاتی و بدهی بانکی چالش جدی برخی واحدهای تولیدی استان است، گفت: بانک‌های عامل در محدوده قانونی و دستورالعمل‌های موجود از تولیدکنندگان حمایت کنند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا آشناگر پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات برخی واحدهای تولیدی استان به میزبانی استانداری سمنان با اشاره به اینکه جرایم مالیاتی و بدهی بانکی چالش جدی برخی واحدهای تولیدی استان است، اظهار داشت: برای تقسیط بدهی و بخشودگی جرایم امور مالیاتی و تأمین اجتماعی این واحدها اقدامات لازم انجام شود.

وی بابیان اینکه همکاری صاحبان واحدهای تولیدی و همچنین نگاه مثبت مدیران امور مالیاتی و تأمین اجتماعی برای تحقق این امر ضروری است، تأکید کرد: بانک‌های عامل در محدوده قانونی و دستورالعمل‌های موجود از تولیدکنندگان حمایت کنند.

استاندار سمنان با اشاره به اینکه در شرایط اقتصادی فعلی باید موانع موجود در مسیر تولید را رفع کنیم، تصریح کرد: حمایت و تقویت تولید همراه با اجرای صحیح قوانین، در دستور کار مدیران استان است.

آشناگر بابیان اینکه در این جلسه مشکلات یکی از شرکت‌های تولیدکننده لوازم مصرفی پزشکی در استان سمنان موردبررسی قرار گرفت، افزود: انتقال مباحث مالی و بانکی به سیستم بانکی استان در دستور کار مدیران این شرکت قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با تغییر بانک عامل، اقدامات موردنیاز در خصوص پرداخت تسهیلات رونق تولید به این واحد تولیدی در دستور کار قرار گرفت.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار