رئیس سرویس اطلاعات نظامی یمن:

مزدوران ائتلاف سعودی چاره ای جز تسلیم شدن ندارند

رئیس سرویس اطلاعات نظامی یمن تاکید کرد که مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی در سایه نزدیک شدن موعد آزاد سازی مأرب چاره ای جز تسلیم شدن نخواهند داشت.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، «عبدالله الحاکم» رئیس سرویس اطلاعات نظامی یمن در جریان یک نشست با شیوخ قبایل استان های جنوبی این کشور تاکید کرد: مزدورانی که در حال حاضر در میان صفوف ائتلاف سعودی قرار دارند چاره ای جز تسلیم شدن نخواهند داشت.

وی افزود: ما با نزدیک شدن به موعد آزاد سازی شهر مأرب تلاش می کنیم با کسانی که به صفوف دشمن پیوسته اند با مهربانی تعامل شود تا دشمن فرصت سوء استفاده از آنها را پیدا نکند.

الحاکم ادامه داد: ما شاهد آن هستیم که عناصر مزدور وابسته به ائتلاف سعودی از روش های مختلف از جمله مذهبی یا اجتماعی تلاش دارند اوضاع را در شمال و جنوب یمن متشنج کنند.

وی گفت: در حال حاضر استان های ذمار و بیضاء تبدیل به گذرگاهی برای حرکت مزدوران به استان مأرب شده و باید جلوی این روند گرفته شود.

این مقام یمنی در ادامه بیان کرد: آمریکا، رژیم صهیونیستی و عناصر وابسته به آنها برای به دست آوردن یمن از توطئه های نظامی، اقتصادی و سیاسی و قبیله ای استفاده می کنند.

الحاکم پیشتر نیز در جریان یک نشست نظامی اعلام کرده بود که عزم فرماندهان یمنی برای آزاد سازی مأرب جدی است.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار