0 بازدید

مردم یمن الگویی تمام عیار از مقاومت را به جهان ارائه کرده‌اند

سفیر یمن در ایران با تأکید بر اینکه این کشور متجاوز نیست گفت: مردم یمن الگویی تمام عیار از مقاومت را به جهان ارائه کرده‌اند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمد محمد الدیلمی ساعتی پیش در چهارمین اجلاسیه بین‌المللی مجاهدان در غربت که با حضور علی لاریجانی در دانشگاه دامغان برگزار شد اظهار داشت: مدت پنج سال از محاصره یمن از سوی دشمنانش می‌گذرد؛ اما همچنان ایستاده است.

دامغان| جوانان محور مقاومت به سلاح علم مجهز شده‌انداجلاسیه «مجاهدان در غربت» با حضور رئیس مجلس در دامغان برگزار می‌شودلاریجانی در دامغان: استفاده دهک‌های بالای اقتصادی از یارانه‌ها بیشتر است

وی با بیان اینکه یمن سرزمین مجاهدان است افزود: مردم یمن مقاوم برابر دشمنانی همچون آل سعود ایستاده‌اند و پایداری کم نظیری برابر دشمنان داشته‌اند.

سفیر یمن در ایران اظهار داشت: پایداری مردم یمن نه تنها در برابر آل سعود بلکه در مقابل استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل است.

محمد الدیلمی با بیان اینکه مردم یمن برای دین و آزادی می‌جنگند گفت: اسلام دین وحدت، برادری، برابری و عزت است و مردم یمن نیز بر پایه همین اصل هرگز سر خضوع و خشوع بربر ظالمان و مستکبران فرود نمی‌آورند.

سفیر یمن در ایران تصریح کرد: مردم یمن در تلاش‌اند تا الگویی از صلح را نیز همزمان با مبارزه با دشمنان به جهان ارائه کنند.

محمدالدیلمی گفت: مردم یمن از خود دفاع کرده‌اند و هیچگاه متجاوز نیستند و این ایستادگی در برابر متجاوزان تا پیروزی برابر دشمنان ادامه دارد.

وی در پایان از برگزار کنندگان این اجلاسیه تقدیر کرد و گفت: شهدا ادامه دهنده راه پیامبران از زمان جنگ حق علیه باطل هستند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار