0 بازدید

فرکی: مالیات قرارداد مربیان فوتبال، کاهش چشمگیری داشت/ کانون مربیان تمام قد پای ویلموتس ایستاده است

عضو کانون مربیان فوتبال گفت: کانون مربیان به ویلموتس این نوید را داد که تمام قد پای او و تیم ملی فوتبال ایستاده است.

فرکی: مالیات قرارداد مربیان فوتبال، کاهش چشمگیری داشت/ کانون مربیان تمام قد پای ویلموتس ایستاده استبه گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  حسین فرکی یکی از اعضای کانون مربیان فوتبال در خصوص اهداف این کانون در حاشیه جلسه کانون مربیان عنوان کرد:  از ابتدای دوره قبل تا انتخابات دوره جدید مجمع که به زودی برگزار می‌شود، جلسات زیادی برگزار کردیم و مربیان در نهایت بدون هیچ چشم داشتی در جهت وظیفه انسانی خودشان در این جلسات حضور پیدا کردند و تصمیمات خوبی برای جامعه مربیان داشتند.

او افزود: در مجموع اگر بخواهم تصمیمات اتخاذ شده را بگویم نمی‌توانم به دلیل کمبود وقت همگی را مطرح کنم چرا که جلسات زیادی برگزار  و تصمیمات خوبی گرفته شد.  

مالیات قرارداد مربیان فوتبال را کم کردیم

فرکی در خصوص اقدامات مثبت این مجمع بیان کرد: در زمینه مالیات قرارداد مربیان هم اقداماتی انجام شد و برای مثال درصد مالیاتی که از مربیان کم می‌کردند خیلی بیشتر از افراد دیگر بود و حالا با اداره مالیات صحبت شد و در نتیجه درصدی کاهش پیدا کرد.

تاج به کانون مربیان قول مساعد داده است

او ادامه داد: به هر حال مربیان مشکلاتی هم سر راه خود دارد و با تاج جلساتی برگزار کردیم و او هم قول مساعد را به ما داده است تا تصمیمات سریع‌تر جلو رود، اما نمی‌توان در زمان محدود همه این مشکلات را رفع کنیم، اما در این دو دوره اخیر اقدامات خوبی انجام شده است.

بیشتر بخوانید: فرکی: بازی سختی برابر گل گهر داریم/ باختن مقابل حریف چیزی را تغییر نمی‌دهد

کانون مربیان تمام قد پای ویلموتس ایستاده است

فرکی همچنین در مورد عملکرد مارک ویلموتس در تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد:به هر حال به تیم ملی با وجود سرمربی خارجی یا ایرانی خوشبین هستیم. اما این شکست اخیر مقابل بحرین توجهات همه را متوجه ویلموتس کرد. ما در زمان بلاژوویچ از بحرین باختیم، اما در دوران برانکو چندین بار آن‌ها را بردیم و جبران کردیم و توهین‌های بحرین را جواب دادیم. فعلا نمی‌توان در خصوص ویلموتس اظهار نظر کنیم و به هر حال باید پای او بایستیم و به او هم در  جلسات کانون مربیان قول دادیم تمام قد پای او هستیم و امیدواریم به همراه تیم ملی موفق باشد.

کانون مربیان در بحث فنی تیم ملی فوتبال ورود نمی‌کند

او در خصوص تنش‌های میان کانون مربیان و کارلوس کی روش در دوره قبل مربیگری این مربی پرتغالی در ایران به سبب بحث و جدل با برانکو ایوانکوویچ سرمربی وقت پرسپولیس تهران بیان کرد:  بحث تیم ملی کاملا جدا است. ما به عملکرد فنی تیم ملی ورود نمی‌کنیم و بحث خود مربیان مطرح است و در صورت اجحاف به آن‌ها وارد عمل می‌شویم و در مقاطعی هم این اتفاق افتاد و خوب نبود که دو مربی ما دچار مشکل شوند و بی حرمتی پیش بیاید و سعی کردیم طوری که شایسته و بایسته است بتوانیم از حق مربیان دفاع کنیم.

باید در استادیوم ها فرهنگ سازی از خود شخص شروع شود

وی همچنین در مورد حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر و محرومیت تماشاچیان به علت بی احترامی در استادیوم‌ها بیان کرد: من شخصا با هیچگونه محرومیت  تماشاچیان موافق نیستم و حق تماشاچی لذت بردن از فوتبال است. به نظرم جریمه تیم‌ها هیچ دردی را دوا نکرده است و باید فرهنگ سازی از خود شخص شروع شود و نباید آن‌ها را محروم کنیم.

نبود بانوان بی اخلاقی در استادیوم ها را تشدید می کند

فرکی افزود: حضور بانوان در استادیوم‌ها مانع از ناهنجاری‌ها می‌شود و حق آن‌ها است که در مسابقات لیگ حاضر باشند. نبود خانم‌ها در استادیوم‌های فوتبال می‌تواند علت اصلی این توهین‌ها باشد. باید آن کسانی که فحاشی می‌کنند از هواداران خوب جدا کنیم و فکر می‌کنم با همین اقدامات بلیت فروشی الکترونیکی، دوربین مدار بسته و ... این موضوع را کنترل کرد.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار